Proč je dobré mít vlastní párty stan

1. díl (2. díl zde)

Jmenuji se Petra Porubová - napsala jsem pro vás tento článek.

Ráda se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na petra@t-zbozi.cz

Pokud čtete tento článek, tak pravděpodobně patříte k lidem, kteří mají rádi pobyt venku. Vaším oblíbeným místem je vaše zahrada, kde trávíte velkou část svého volného času. Určitě jste tedy slyšeli, že si někdo koupil párty stan, neb je to úžasná záležitost. A vy teď asi přemýšlíte k čemu je takový párty stan dobrý.Ve vzduchu tak visí základní otázka:

Koupit či nekoupit párty stan (zde předpokládáme, že otázku být či nebýt máte již vyřešenou)

Máte děti? Je-li vaše odpověď ano, tak věřte, že koupí party stanu vyřešíte plno věcí.

Je dobré mít na zahradě stinné místo, kam umístíte kočárek, kde při zpěvu ptáčků bude spinkat vaše miminko. Jakmile miminko doroste v batole a začne si hrát na písku, vzniká vám skvělé místo, kam umístíte pískoviště. Pokud vám doma roste budoucí plavec, tak je dobré tohoto nového sportovce nechat pořádně vyřádit v bazénku. Bazének nejprve necháte prohřát na sluníčku, jakmile bude vhodná teplota, dáte nad bazének stříšku proti sluníčku. Pro tyto varianty využití se hodí jednoduché a cenově velmi příznivé párty stany. Je třeba jen počítat s tím, že tyto typy jsou vhodné do klidného počasí, tedy slunečno, maximálně drobný deštík. Jejich nespornou výhodou je, že je jednoduše přemístíte z místa na místo. Super je, že je také můžete přikolíkovat jako stan, takže slabšímu větříku krásně odolají.

Dostanou-li se děti do věku, kdy už chtějí mít svoji narozeninovou oslavu, opět vám perfektně poslouží párty stan. Pro tyto příležitosti se vyplatí do stanu již zainvestovat větší částku, aby jste mohli oslavu uspořádat téměř za jakéhokoliv počasí a hlavně pro větší počet dětí. Stan se uklidí daleko rychleji než celý dům :-). Ideálním řešením jsou nůžkové stany s bočnicemi, které na začátku sezóny postavíte a na konci sezóny zase uklidíte. Velikost stanu volte podle toho, jak máte vy a vaše děti rádi velké oslavy. Neboť tyto stany s nadšením budete využívat celá rodina. 

My věříme, že mít párty stan je úžasné

Důvodů, proč si koupit party stan, vám ukážeme ještě více v našich dalších článcích. Než vám je však všechny představíme, tak se teď s námi chvilku zastavte. Zavřete oči a oddejte se této krásné představě: Máte úžasnou již hotovou zahradu, slyšíte zpívat ptáčky a vy si užíváte volný den. Ležíte v pohodlném zahradním lehátku a stín vám vytváří vás nový párty stan. Tento ochránce před slunečními paprsky perfektně zapadl do vaší zahrady a vy si už ani neumíte představit, že by jste si každý den nevychutnali tuto dokonale klidnou chvilku, která vám pomůže načerpat novou energii pro vaše nejbližší, ale i pro vaši práci. 

Radost z pobytu venku je na prvním místě

Může vám také vyvstat otázka, co dělat, když se párty stan rozbije? I na to již výrobce párty stanů myslí a k řadě party stanům již jsou i v našem obchodě k dispozici náhradní díly a nebo je možno dokoupit další části.

Na tomto místě je správné upozornit na fakt, že k těm nejlevnějším párty stanům výrobci nedodávají jediný náhradní díl. Je proto lepší vybrat párty stan kvalitnější s plnou nabídkou náhradních dílů.

Ráda vám pomůžu s výběrem. Napište mi: petra@t-zbozi.cz.

Napsali jsme i podrobného průvodce jak vybrat ten správný párty stan

Do stanu si můžete u nás vybrat i super zahradní nábytek a nebo osvětlení, které vám pomůže vytvořit tu správnou atmosféru pro vaši párty. 

Kompletní nabídka párty stanů:Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00