Příslušenství ke grilům

0
50001< 

Jaký zahradní gril si vybrat?  To je první otázka, a až poté se zajímáme o příslušenství ke grilům. Jaký gril zvolit, závisí na podmínkách, v nichž se chystáte vařit.

Grily pro chaty (venkovský dům) – ideální je plyn, uhlí či dřevo, mobilní nebo stacionární.

Gril k bytu - vybíráme podle velikosti prostoru, kde bude gril umístěný.  Pro použití v malém bytě je vhodná grilovací pánev nebo kompaktní elektrický gril.  

Gril pro velké společnosti -  plyn nebo gril na dřevěné uhlí.

Gril do restaurace – jde o průmyslový plynový gril vestavěného typu.  

Speciální příslušenství pro způsob asijského grilování

Také si můžete přiobjednat speciální kolekci doplňků, pokud jste si oblíbili asijskou kuchyni a jiné exotické způsoby vaření na grilu. Pomocí vhodných příloh si dají připravit chutné koblihy aebleskiver (Dánské kuličky z nadýchaného těsta, jež chutí připomínají něco mezi palačinkou a koblihou) nebo upéct kuře. Kromě plug-in prvků, hodnotu grilování zvýší i odnímatelná rotující jehla. Na trhu se dají pro grily sehnat speciální příslušenství jako vertikální držáky pro vaření vepřových žebírek, grilování ryb a zeleniny, stojan na pečení drůbeže s pivem bez piva. Ale v každém případě nesmíme zapomenout na další příslušenství jako jsou čisticí prostředky, rukavice, zástěry, knihy o grilování nabízíme i ochranou plachtu na gril a grilovací nářadí balené po třech kusech.

Doporučujeme i zahradní krby a terakotové grily

Nikdy nevybírejte gril podle nízké ceny, ale kvality

Maso se musí grilovat na stabilním a bezpečném grilu. Pokud ho správně používáte, potraviny nejsou nedopečené. Při výběru je také důležité se ohlížet na záruku. U skutečně kvalitních grilů získáte záruku i několik let. Nedílnou součástí grilu jsou různé příslušenství. Například pomůcky, aby vám maso a zelenina nepadaly dolů roštem, napichovací jehly, lopatky s rukojetí, grilovací jehlice a mnoho dalšího.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00