Vzpomínky jsou to nejhezčí, co máme. Jak naše vzpomínky uchovat? Nejlepší je, když si nahrajeme naše zážitky na video. Dříve se nahrávala videa pomocí videokamery na VHS kazety, S-VHS kazety, nebo na Video8, miniDV, nebo například na Hi8.

Takové záznamy je ale v dnešní době již těžké přehrávat. Co s nimi tedy udělat, abychom si je mohli nadále prohlížet a radovat se z nich?

Pokud si přejete kvalitně digitalizovat vaše záznamy, kontaktujte mě na www.vhs-prevod.cz.

Kvalitní převod VHS kazet

Provádím velice kvalitní digitální převody, Vaše VHS kazety převedu do digitální podoby.

Jaká je výhoda digitalizace?

Digitální nahrávky jsou stálé, můžeme je převádět do dalších formátů jako je třeba AVI. Tyto nahrávky pak jednoduše přehrajete v každém pc, na notebooku, v chytrém telefonu nebo tabletu. Můžete je tedy mít neustále s sebou a pochlubit se vaším videem.

Pokud tedy chcete, abych Vám Vaše video převedl, stačí, abyste mi doručili Vaše videokazety nebo záznamy a další práce již nechte na mně.

Proces digitalizace

Nejprve stáhnu Vaše video do počítače pomocí speciálního převodníku. Používám vysoce kvalitní převodník, který je jedním z nejlepších na trhu, je dostatečně rychlý a  přehrávané video se netrhá a nepoškozuje. Samozřejmostí je jeho synchronizace se zvukem.

Následují další úpravy, které si předem spolu domluvíme. Jednou ze základních úprav je vylepšení kvality obrazu. Další úpravy záleží na naší vzájemné domluvě. Není pro mě  problém video sestříhat, odstranit poškozené části záznamu, video umíme zkrátit, doladit barevnost, ostrost a mnoho dalšího.

Velmi výhodné je vytvoření menu videa. Když poté Váš záznam pustíte, budete mít na výběr jednoduché menu, kde si budete moci pustit zrovna tu kapitolu, kterou budete chtít.

Když je převod a jeho úpravy hotový, nahraju video na externí disk, DVD, flash disk nebo jiné medium. Můžu vám zaslat Vaše video také ve formátu MPEG2 nebo MP4 přes portál uschovna.cz, takže video budete mít k dispozici ihned po jeho převedení. Médium, na kterém budete mít nahrané video Vám poté zašlu poštou, kurýrem nebo si ho můžete osobně vyzvednout.

V případě, že si u mě objednáte tzv. full servis, budete mít navíc službu, kdy si vyzvednu Vaše videokazety a po jejich převodu Vám je zase dovezu na Vámi určené místo. Tuto službu

poskytuji v Praze a blízkém okolí.

Za jak dlouho je převod hotový?

Celý proces digitalizace trvá v řádu několik dní. Pokud byste potřebovali, abyste měli digitalizaci provedenou expresně, je možné i převedení během pár hodin. Specializuji na zákazníka, takže jakékoliv Vaše přání je pro mě rozkazem.

Mnoho vzpomínek a rodinného štěstí Vám přeje Marek Kotala - VHS digitalizaceGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00