Přenosné tašky pro párty stany SKLADEM

0
50001Nůžkové stany – přenosné tašky

Nabízíme kvalitní nůžkové stany a párty stany, které stylově zastřeší každou venkovní akci. Počasí je nevyzpytatelné, a proto se párty stany staly nezbytnou součástí našich domovů stejně jako nadzemní bazény a dětské trampolíny. Nůžkový stan je neocenitelný pomocník pro individuální relaxaci, kde jste dokonale skrytí před přímým slunečním žárem, náhlým deštěm a větrem. A pokud pravidelně pořádáte venkovní akce, kde prezentujete své výrobky nebo služby, tak doporučujeme zahradní párty stany nechat potisknout vhodným reklamním sloganem, logem nebo animací či fotografii. Úžasná reklama!   

Přenosné tašky – praktický pomocník

A pokud si kliknete na kategorii ´Příslušenství´, tak zajisté oceníte skutečnost, že si zde můžete objednat nejen přenosné tašky a další náhradní díly jako nůžkové konstrukce, boční stěny, moskytiéry, osvětlení a střechy. Nůžkové stany jsou oblíbené nejen pro jednoduché rozložení a složení, ale také pro snadné přenášení. Nůžkový stan pečlivě složíte a vložíte do speciálně na to určené přenosné tašky. Za necelé tři stovky si u nás můžete objednat přenosnou tašku pro nůžkový stan o velikosti 3x3m. Pochopitelně se dají do této přenosné tašky ukládat i jiné věci. To záleží jen a jen na vás, na co tuto přenosnou tašku použijete.

Přenosné tašky využijte při každé příležitosti

Ano, naše přenosné tašky využijete při každé příležitosti. Pokud je pro vás toto téma aktuální, tak neváhejte s objednávkou nejen přenosné tašky, ale také párty stanu. Ceny jsou víc jak skvělé! Nabídka velká, a pokud jste mobilní prodejci, nebo prezentujete na různých výstavách své výrobky a služby, tak se bez tohoto výrobku neobejdete. Není důvod si párty stany stále pronajímat, když jsou cenové relace tak nízké! Přejeme příjemné nakupování, do dvou pracovních dnů máte zboží doma!Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00