Chystáte se během léta uspořádat velkou zahradní oslavu u vlastního rodinného domu a pozvat celou rodinu i široký okruh známých? Nebo třeba často pořádáte firemní akce? Určitě už nyní přemýšlíte, jaké budete na své oslavě podávat pití i jídlo a jak bude vypadat program. Ze všeho nejdříve je třeba vymyslet a naplánovat všechny důležité organizační věci. Důležité je zejména zajistit pro každého hosta dostatek místa pod stříškou i za nepříznivého počasí.

Co zajistit na venkovní oslavu

Počasí je prostě nevyzpytatelné. Ani předpověď počasí není nikdy stoprocentní. Zejména u dlouhodobých předpovědí nelze spoléhat na to, že počasí bude naprosto dokonalé. Vždy je třeba počítat i s tím, že prostě nebude ideální. Hrozbou jsou deště, silný vítr i ostré sluneční paprsky doplněné UV zářením. Párty stany zajistí hostům možnost úkrytu před rozmary počasí pod zastřešeným prostorem. Párty stany jsou nabízeny v různých velikostech podle potřeby a počtu hostů i s bohatým příslušenstvím.

Párty stany a nůžkové stany

Párty stany mají jednoduché kovové konstrukce, které vytvoří zázemí pro všechny typy venkovních akcí. Jejich konstrukce je velmi lehká a hlavně jednoduchá pro montáž i jejich demontáž. Nejvhodnější volbou jsou v současné době nůžkové stany. Pro zastřešení konstrukce slouží vysoce kvalitní plachta opatřená povrchovou úpravou, která velmi dobře odolává jak UV záření, tak i dešti. Během několika minut lze pomocí nich vytvořit příjemné stinné posezení klidně pro desítky pozvaných hostů. Párty stany tak mohou být opatřeny i bočními stěnami s okny i bez nich, pro ochranu hostů před nepříznivým počasím, deštěm, sluncem i větrem.

Možnosti velikostí i barev jsou v dnešní době prakticky neomezené. Kromě párty stanů si lze pořídit i kompletní vybavení pro pořádání všech venkovních oslav. Patří k nim dřevěné podesty, zahradní nábytek, topení či moskytiéra pro ochranu před obtížným hmyzem. Můžete si tak pořídit grily, židle, lavice, stoly nebo třeba i výčepní zařízení. Příslušenství je volitelné a jednotlivé části lze dokoupit nebo nahradit při jejich poškození.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00