Polyratanové židle a křesla

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Polyratanové sestavy, zahradní židle i křesla nabízí dostatek pohodlí s extrémní dobou životnosti. Pokud plánujete koupi nábytku z umělého ratanu a potřebujete se zorientovat v námi nabízených produktech i jejich vlastnostech, jste zde správně. Polyratanové židle i křesla se hodí do interiéru, exteriéru i zimních zahrad. Vybírejte je vždy tak, abyste dostali to nejlepší podle svých představ a individuálních potřeb. Nabízíme velké množství polyratanového nábytku v různých cenových relacích i designech. U nás máte záruku kvality, dlouhé životnosti a také příznivé ceny.

K čemu budou sloužit polyratanové židle a křesla

Velmi důležité je předběžné rozvržení potřebných kusů nábytku a jejich umístění do prostoru ve vašem interiéru či exteriéru. Podle toho můžete usoudit, zda jsou pro vás vhodnější židle nebo křesla. Pokud se bude tento nábytek nacházet na výrazně exponovaném místě vašeho domu, bytu či zahrady, dbejte nejen na design, ale připlaťte si i za kvalitu. Oproti tomu, pokud nebude polyratanová židle či křeslo často využíváno, a bude sloužit spíše jako odkládací stolek či komoda, není nutné kupovat zboží nejvyšší kvality. Polyetylen, ze kterého se umělý ratan vyrábí, snese prudké slunce, UV záření, déšť i mráz bez známek poškození. Má snadnou údržbu a stačí jej opláchnout či jen otřít hadrem od prachu. Materiál je tedy stálobarevný a odolný proti UV záření.

Polyratanová křesla a židle

Jestliže jste si již vyhlédli židle či křesla z polyratanu, bude dobré k nim rovnou vybrat i kvalitní podsedáky tedy polstry pro ještě větší pohodlí při posezení. Jejich vzhled si díky našemu obrovskému výběru můžete velmi snadno přizpůsobit podle vlastního vkusu. V prodeji jsou podsedáky s pratelným potahem z nepromokavého materiálu, které nejlépe využijete v zahradě. Design interiéru můžete oživit ratanovými doplňky, jako je stínidlo na lampu, vyplétané truhly a květináče, košíky a úložné boxy. K židli a křeslu se také hodí zahradní stůl, lavice či pohovka nebo zahradní lehátko ve stejném stylu. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00