Polyratanové sety zahradního nábytku

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Ratanový zahradní nábytek nabízí pohodlí, které vydrží téměř na věky, to je také jeho hlavní předností. Pokud tedy plánujete koupi ratanového nábytku, potřebujete se zorientovat v nabízených produktech a také v jejich vlastnostech. Polyratanové sestavy se hodí do interiéru, exteriéru, hal i zimních zahrad. Vybírejte tak, abyste dostali to nejlepší podle svých individuálních potřeb. Nabízíme velké množství ratanového zboží v různých cenových relacích. Pokud hledáte záruku kvality, dlouhé životnosti a také příznivé ceny, jste tady správně.

Máme pro vás i skvělá zahradní lehátka i přímo lehátka z umělého ratanu.

Umělý ratan neboli polyratan přináší mnoho výhod

Nejvýznamnější devizou nábytku ze syntetického ratanu je jeho již zmíněná téměř neomezená odolnost. Polyetylen, ze kterého se tento umělý ratan vyrábí, snese totiž prudké slunce, UV záření, déšť i mráz bez známek poškození. Co je také příjemné, je fakt, že se před další sezónou nemusíte nijak výrazně starat o jeho pravidelnou údržbu a stačí jej opláchnout či jen otřít hadrem od případného usazeného prachu a bude vám opět perfektně sloužit. Při slunečném počasí nemusíte mít žádné obavy z vyblednutí jeho barev ani pod palbou UV záření, z jeho narušení či změn tuhosti a pružnosti materiálu. Materiál je tedy stálobarevný a odolný proti UV záření.

Jak si vybrat vhodný ratanový nábytek

Pokud si chcete pořídit pár kousků ratanového nábytku, nejprve si rozmyslete, co má polyratanová sestava splňovat, je to totiž investice na mnoho let. Přemýšlejte, kde bude polyratanový nábytek umístěn a jak velký máte k dispozici prostor. Volba plastového materiálu se hodí pro stabilní umístění do venkovních prostor zahrady nebo i venkovního přístřešku. Důležité je, pro koho bude polyratanový set určen. Vždy bude lépe vypadat posezení v jednotném designu, proto jsou polyratanové sestavy velmi oblíbené. Dbejte na dostatečnou výšku zvolené zahradní židle. Při posazení byste měli mít své nohy v kolenou ohnuté v tupém úhlu a výšku stolu pak určuje zejména účel, pro který si jej právě pořizujete. Pokud půjde o stůl převážně jídelní, kde budete stolovat, jeho horní deska by měla být 22 až 27 cm nad sedací plochou zvolené židle. Pokud jde o relaxační stoleček, může být malý a k němu pohodlná křesla i pohovka. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00