Polyratanové balkonové sety

0
50001Allibert křeslo Claire, 2 ks grafit

Allibert křeslo Claire, 2 ks grafit

4 951 Kč

Detail

  • Novinka
Skladem

Polyratanový nábytek je čím dál více oblíbenější díky svým prvotřídním vlastnostem. Nabízí pohodlí protkané dlouhou životností a vydrží vám téměř na věky, což je také jeho hlavní předností. Polyratanové sestavy se hodí do interiéru, exteriéru, zimních zahrad, na terasy a výborné jsou i balkonové sety. Vybírejte tak, abyste si koupili to nejlepší podle svých individuálních potřeb a pohodlí. Nabízíme velké množství polyratanových sestav v různých designech barvách. Nabízíme záruku kvality, dlouhou životnost a také příznivé ceny. 

Máme pro vás i zahradni polyratanová lehátka

Umělý ratan neboli polyratan přináší mnoho výhod

Nejvýznamnější výhodou zahradního nábytku z umělého ratanu je jeho již zmíněná téměř neomezená odolnost. Polyetylen, ze kterého se umělý ratan vyrábí, snese prudké slunce, UV záření, déšť i mráz bez známek poškození. Má také jednoduchou údržbu a stačí jej opláchnout nebo jej jen otřít hadrem od případného usazeného prachu a bude vám perfektně sloužit. Při slunečném počasí nemusíte mít obavy z vyblednutí barev ani z narušení pružnosti materiálu. Materiál je stálobarevný a odolný proti UV záření.

Jak si vybrat vhodný ratanový nábytek na balkón

Nejprve si rozmyslete, co má polyratanová balkonová sestava splňovat, je to totiž investice na mnoho let. Přemýšlejte, kde bude polyratanový nábytek umístěn, jak velký máte k dispozici prostor a zda chcete jen křesílka nebo i pohovku. Důležité je, pro koho bude polyratanový set určen. Starším osobám se třeba špatně vstává z nízkých pohovek, mladším generacím však nízké sezení vyhovuje. Vždy bude lépe vypadat posezení sestavené v jednotném designu, proto jsou právě polyratanové sety velmi oblíbené. Pokud jde o relaxační stoleček s křesílky, nabídka je široká a určitě si vyberete. Vyberte si také, zda vám více vyhovují pohodlná křesla či pohovka, nebo zda se vám na váš balkon vleze obojí. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00