Lehátka z umělého ratanu | Polyratanová lehátka

Lehátko z umělého ratanu - láska na první pohled. Tak které bude to vaše?

Zahradní lehátka z hliníku, dřeva, plastu, kovu...

Nafukovací lehátka na vodu | Plážová lehátka

0
50001Lehátko z umělého ratanu - stylové řešení

Zahradní nábytek z umělého ratanu se liší od nábytku vyrobeného z přírodního ratanu nízkou hmotností a širokou paletou barev. Stejně jako nábytek tak i lehátko z umělého ratanu nevyžaduje velkou péči. Stačí jen pravidelně otřít prach z povrchu a vždy zůstane stejně pěkný a elegantní jako v den jeho nákupu. Nejdůležitější výhodou tohoto lehátka je samozřejmě trvanlivost a možnost použití za jakýchkoli klimatických podmínek. Bez ohledu na to, jak často používáte tento nábytek, jeho barva a textury nikdy nebudou vymazány ani díky zvýšené vlhkosti, deště, přímého slunečního světla a dokonce i sněhu nikdy nedokážou poškodit jeho povrch.

Lehátko z umělého ratanu má široké možnosti použití

Díky takovým vynikajícím charakteristikám a zvýšené odolnosti proti vnějším škodám a klimatickým vlivům je lehátko z umělého ratanu velmi často používáno jako nábytek v lázních, stejně jako zahradní nábytek, nábytek pro vily. Také nábytek vyrobený z umělého ratanu je široce používán v hotelích, penzionech v rekreačních centrech a všude, kde je potřeba spolehlivého krásného a odolného nábytku. Lehátko z umělého ratanu si získalo popularitu kvůli optimální rovnováze lehkosti a síly. Bylo vytvořeno tak, aby naplnilo každou sekundu života pohodlí, útulností a krásou. Moderní umělý nábytek je styl, exkluzivita a atraktivní vzhled.

Vlastnosti - lehátko z umělého ratanu

Umělý ratan je syntetický materiál, který je charakterizován ekologickou bezpečností a nepřítomností emisí do životního prostředí škodlivých prvků. Lehátko z umělého ratanu má hliníkový rám, který slouží jako základ pro textilii různých barev.  Vzhled materiálu připomíná plastovou šňůru.  Materiál má dobrou odolnost proti mechanickému poškození a zachovává atraktivní vzhled po celá desetiletí. Kvalitní zahradní nábytek vyrobený z umělého ratanu je schopen odolat velkému zatížení při zachování lehkosti a beztíže konstrukce. Umělý ratan zvládne přímé sluneční záření, vodu a mráz, což zvyšuje jeho popularitu.  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00