Zahradní sety - Polyratan vyplétaný

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Zahradní sety z vyplétaného polyratanu jsou vhodné pro vylepšení vaší zahrady. Budou se vám hodit na letní grilovací večery (vyberte u nás i zahradní gril). Výběr polyratanového setu zahradního nábytku není radno podcenit. Může totiž být nejen dřevěný či plastový, ale také z umělého ratanu, třeba i v kombinaci se sklem. Vyplétaný polyratan a zahradní polyratanový set vypadá vždy velmi luxusně Vyplétaný polyratan se stane oblíbeným doplňkem vašich zahrad, které díky nim rázem postoupí do vyšší třídy. Zahradní sestavy s tímto typem výpletu se prodávají většinou ve verzi nižších křesílek a menšího stolečku.

Polyratan vyplétaný a zahradní sety

Primárně jsou zahradní sety určeny ke společnému odpočinku a relaxaci, k odpolední kávě i hraní společenských her. Hodí se na zahradu, terasu i balkon. Zahradní sety z umělého vyplétaného ratanu se budou skvěle vyjímat i na zimní zahradě nebo na terase. Umělý ratan neboli polyratan už dávno není novinkou na českém trhu. Je to vysoce odolný polyetylenový materiál geniálně a věrně imitující přírodní ratan. Jedná se o vysoce kvalitní, syntetický ratan, který se hodí pro nejrůznější oblasti použití. Nábytek a doplňky z polyratanu vás jistě přesvědčí o svých vysokých kvalitách v exteriéru i v interiéru.

Máme pro vás i přímo lehátka z umělého ratanu!

Zahradní sestavy se a vyplétaný polyratan

Zahradní sestavy a vyplétaný polyratan zahrnuje křesla, židle, sedátka, zahradní lehátka, plážové koše, květináče, vázy, mísy a další dekorační prvky nabízejí nekonečné možnosti. Umělý ratan představuje skutečně kvalitní alternativu k přírodním materiálům. Polyratan se díky svým vynikajícím vlastnostem velmi optimálně hodí pro použití v exteriérech nebo do zimních zahrad, kde je vysoká vzdušná vlhkost. Vykazuje vysokou odolnost vůči UV záření i odolnost vůči povětrnostním vlivům a výkyvům teplot, má dlouhou životnost a snadnou údržbu a čištění. Vykazuje také nezávadnost, šetrnost k životnímu prostředí, vysokou odolnost vůči poškrábání a světelnou stálost.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00