Zahradní sety - Polyratan lisovaný

0
50001< 
< 

Lisovaný polyratan, ze kterého jsou vyrobeny některé zahradní sety, mají na rozdíl od vyplétaného ratanu jeden zásadní rozdíl. Můžete se díky lisovanému umělému ratanu na židli či křesle opravdu uvelebit. Sice možná tento polyratan na první pohled nevypadá až natolik exkluzivně, díky jeho vylisování je však povrch tohoto materiálu dokonale hladký. V naší nabídce můžete kromě stolku, židlí a křesel můžete najít například i sety spojené ze sofa neboli s pohovkou, která může být pro dva i více lidí, ke kterým nesmí chybět roztomilý stoleček. Jestli pro svoji konkrétní zahradu zvolíte zahradní set pro dva, nebo si budete lebedit u velkého setkání u šestimístné zahradní sestavy, to už záleží pouze na vás.

Doporučujeme zahradní lehátka z umělého ratanu.

Polyratan lisovaný a zahradní sestavy

Vysoce kvalitní, moderní a také odolný materiál s dlouhou životností, který nahrazuje přírodní ratan, je velmi oblíbený pro výrobu nejen zahradního nábytku, ale i mnoha dalších doplňků. Polyratan je vhodný zejména pro venkovní použití díky svým unikátním vlastnostem, jako je jeho odolnost vůči slunečním paprskům, UV záření, stálobarevnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, ale i nízká hmotnost a snadná údržba a čištění. Jedinečný, plně omyvatelný umělý ratan vyrobený z vysoce kvalitního materiálu je příjemný nejen na dotek a má dokonalý vzhled.

Lisovaný polyratan a zahradní sestavy

Kombinací různých barev, temných, středních a světlých tónů lze dosáhnout velmi zajímavého moderního vzhledu charakteristického pro přírodní ratan. Při znečištění nábytku z polyratanu se používá pouze nylonový kartáček a jarová voda, popřípadě lze nábytek ostříkat proudem vody. V zimních měsících nábytek buď uschovejte, nebo jej překryjte plachtou. Nepoužívejte na čištění nábytku z lisovaného ratanu ředidla ani jiné agresivní látky. K odstranění prachu a nečistot můžete použít i vysavač s kartáčovým nástavcem. Vlhké čištění provádějte pomocí mýdlové vody a houbičky, nebo třeba pomoví nylonového kartáče. Zahradní sety z lisovaného ratanu umístěte v dostatečné vzdálenosti od zahradních grilů a krbů kvůli vaší bezpečnosti. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00