Polstrování na lehátka

Nabídka zahradních lehátek zde

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Pro dokonalý požitek z odpočinku si nikdy nezapomeňte k zahradnímu lehátku pořídit také kvalitní a pohodlné polstrování. Polstrování na lehátka se vyrábějí v různých rozměrech, šířkách, délkách i tloušťce, proto si vždy nejprve přeměřte svá lehátka a porovnejte rozměry polstru s rozměry vašich lehátek. Zvolíte si pro svůj zahradní nábytek polstry tak, aby vám na sebe vše dobře pasovalo. Vybírat si můžete z mnoha různých materiálů, barev a vzorů.

Polstrování na lehátko

Některá polstrování na lehátka jsou opatřena také polštářky, které je možno v případě potřeby snadno odklopit. Polštářky si můžete zakoupit i zvlášť. Polstrů je opravdu hodně druhů. Polstrování je opatřeno tkaničkami pro snadné přivázání, aby na lehátku neustále neklouzaly. Potahy lze velmi snadno čistit, tedy sejmout a jednoduše vyprat. Jsou ušity z vysoce kvalitních textilií s dlouhou životností. Molitanové výplně jsou velice měkké a zajistí vám příjemnou relaxaci strávenou na čerstvém vzduchu. Zkompletujte si svou vlastní sestavu pro lehátko a zahradní židle či křesla ve stejném designu a vyberte si k tomu také podsedáky nebo polstrování vhodné na zahradní lavici.

Doporučujeme i naše skvělé zahradní grily a nezbytné párty stany..

Polstrování na zahradní lehátko

Našim cílem je poskytnout vám celou škálu mnoha dostupných a vysoce kvalitních variant řešení. Polstrování na zahradní lehátka je neopomenutelné, pokud preferujeme pohodlný odpočinek. Zahradní lehátka zřídka používají měkké čalounění. To se právě nahrazuje speciálními polštáři nebo matracemi. Pokud je použita pevná tkanina, pak tyto polstry vydrží značné provozní zatížení stejně jako jejich výplň. Materiály pro polstrování jsou vybírány s ohledem na jejich vysokou odolnost proti působení velkému tlaku. Při výběru textilie jsou zohledněny faktory, jako teplota, vlhkost vzduchu a možnost srážení látky. Působí na ně totiž jasné sluneční světlo, pokud cestujete, tak i mořská voda nebo chlor z bazénu. A určitě je také budete chtít vyprat. Nabízíme polstry ušité ze spolehlivých a atraktivních materiálů. Vhodně zvolené polštáře zachovávají svůj design i pod působením UV záření a spalujícího slunce či deště. Dopřejte si pohodlnější odpočinek s našimi polstry.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00