Polstrování na zahradní křesla

0
50001< 
< 

Barevné polstrování na zahradní křesla a židle se hodí nejen na zahradu, ale i do interiéru.  Najdete u nás jednobarevné i vícebarevné polstry na židle a křesla vhodné na zahradu, terasu a balkon. Vybírat si můžete jak z levnějších modelů, ale i z velmi kvalitních polstrů se sundavací textilií, kterou v případě ušpinění můžete zcela jednoduše svléknout a vyprat. Polstry plní dvě základní funkce, estetickou a praktickou. Udělají naše posezení a poležení mnohem pohodlnějším a zároveň umožňují barevné oživení a sladění s okolím. Jejich výběr vychází z osobních preferencí a individuálních potřeb majitele daného zahradního nábytku.

Polstrování na zahradní křesla a židle

Velmi potřebné jsou polstry v případě litinového a kovového nábytku, který je sám o sobě velmi tvrdý a studený, na slunci se zase velmi rychle rozžhaví. Neobejdeme se bez nich ani v případě, že sedáky a opěrky zad mají velmi výrazný dekor výpletu, který nám v létě na holé kůže vytvoří otisky na pokožce a budou nás nepříjemně tlačit do zad. Povrchy a výplety u kvalitního zahradního nábytku, ratanového, dřevěného či kovového jsou dnes tak dokonalé, že nestudí, na dotek jsou teplé, příjemné a netlačí. Bez kvalitního polstrování se ale stejně neobejdete. S jejich tloušťkou dopředu počítejte i s ohledem na pohodlnost a ergonomii sezení.

Jak vybírat polstry na zahradní křesla

Můžete samozřejmě zvolit tu nejlevnější cestu a variantu, ale dopřát si můžete i řadu výhod, které nabízejí profesionální výrobci. Ty se týkají zejména kvality materiálů, jejich zvýšené trvanlivosti, odolnosti proti klimatickým podmínkám včetně UV záření, současně i stálobarevnosti a hratelnosti i čistění. Pokud jde o rozměry, nabídka sedáků a polstrů je v tomto ohledu opravdu vysoká a odpovídá běžnému sortimentu a standardu židlí, křesel, lehátek a lavic, které jsou v současné době na trhu. Rozměry jsou sice typizované a normalizované, přesto se stejně jako rozměry křesel i rozměry polstrů liší, proto vždy měřte a porovnávejte. 

Máme pro vás i polstrování na lehátkaGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00