Polstrování na zahradní nábytek | Polstry, potahy

Zasloužíte si komfortní, měkké a teplé posezení! Polstrováni je onou třešničkou na dortu pro vaše pohodlí!

0
50001< 
< 

Polstrování na zahradní nábytek se hodí na všechny typy zahradního nábytku. Ať už si pořídíte na svou zahradu, terasu, pod pergolu nebo do altánu zahradní nábytek ze dřeva, kovový zahradní nábytek nebo plastový či ratanový zahradní nábytek, určitě se vám na něj bude hodit nějaké pěkné, pohodlné a kvalitní polstrování. Polstrování váš zahradní nábytek velmi pěkně doladí designově a dá se barevně sladit třeba i s fasádou domu nebo okolím. Hlavně vám ale zajistí komfortní, měkké a teplé posezení při chvílích relaxace a odpočinku.

Nechcete prochladnout? Používejte naše polstry a podsedáky

Polstrování na zahradní nábytek, různé podsedáky na židle, na lavice, lavičky, křesla i židle či zahradní lehátka vám zajistí kromě měkkého pohodlí i hřejivost. Není dobré sedat si na studenou zem, ale ani na studený nábytek. Pokud se vaše lavička či křeslo právě nevyhřívá na horkém slunci, ale stojí třeba v příjemném a vytouženém stínu, může vás nepříjemně chladit. Polstrování ochrání i vaše záda před nepříjemným větrem.

Mnoho variant, barev a motivů potahů i polstrování

Vybírejte si v klidu z několika různých barev, potisků a vzorů našeho polstrování. Nakoupit si můžete třeba i celé sety včetně ubrusu na stůl. Vybrat si můžete samostatné podsedáky v různých velikostech a tvarech, které jsou vhodné na různé typy židlí a křesel. Vyberte si to polstrování, které se hodí k vašemu typu zahradního nábytku, lahodí vašemu oku, barevně ladí a bude naprosto perfektně pasovat na vaši zahradní židli. Naše polstrování je měkké, hřejivé, příjemné na dotek i na sezení a snadno se udržuje v čistotě. Polstry na zahradní nábytek jsou pro vás nejen elegantním doplňkem, ale zejména poskytují komfort a velmi pohodlné posezení, ale i poležení. Polstry a sedáky jsou onou třešničkou na dortu pro vaše pohodlí.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00