Polohovací zahradní lehátka

Všechna zahradní lehátka zde

0
50001Všechna zahradní lehátka zde

Jak vybrat polohovací zahradní lehátko

Správná volba zahradního nábytku není tak jednoduchá. Je třeba vzít v úvahu mnoho různých faktorů. Budou polohovací zahradní lehátka stabilní? Bude se na nich pohodlně odpočívat pod sluncem? Jak materiál bude reagovat na teplotní změny typické pro krajinu, kde žijete? Taktéž se zajímáme o hmotnost lehátka. Podívejme se na základní kritéria pro výběr zahradních lehátek, aby vám spolehlivě sloužila dlouhou dobu.

Udělejte si laskavost a projděte si i nabídku našich zahradních grilů :-)

Polohovací zahradní lehátka - design zahradního nábytku

Polohovací zahradní lehátka by měla být vždy po ruce, měla by zapadnout do stylu krajiny. Například pokud je venkovský dům vybudován ze dřeva nebo je obložen dřevinou, je vhodné zakoupit dřevěná polohovací zahradní lehátka. Pakliže si je nemůžete dovolit, neboť máte malý rozpočet, můžete si koupit plastový nábytek s imitaci dřeva. Z dálky nebude možné rozlišit, že nejde o dřevěné polohovací zahradní lehátka. Trh nabízí celé moc pěkné plastové soupravy napodobující nákladný zahradní nábytek z dubu, buku, borovice. Dokonce i z mahagonu a wenge (tropické dřevo s originálním vzhledem).

Polohovací zahradní lehátka pro vaše pohodlí

Pokud je fasáda domu zdobena zdivem, můžete si koupit lehátka vyrobené z nezvyklého materiálu jako je umělý nebo přírodní kámen. Pochopitelně jde o kompaktní typ, nikoliv o polohovací zahradní lehátka. Umělý kámen nevypadá hůře než nábytek z přírodního kamene, ale jeho životnost je mnohem nižší. V letních sídlech je nejčastěji používán nábytek vyrobený z plastu, proutí a ratanu odpovídající barvy. I když jsou samozřejmě nové možnosti díky moderní technologii. Zvolíte-li ocel, získáte výrobek odolný všem vlivům počasí.  Mezi časté povrchové úpravy patří chromování, lakování, mosaz i plast. Design nábytku je pro výběr zásadní, musí polohovací zahradní lehátka přirozeně zapadnout do venkovního prostředí.

Všechna zahradní lehátka zdeGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00