Polohovací lehátka

Kompletní nabídka skvělých zahradních lehátek

0
50001Komfort polohovacího lehátka

Co dělat v letním odpoledni u chaty? Za žhavých slunečních paprsků je lepší skrýt se v hustém stínu poblíž rybníka nebo bazénu. Tam můžete strávit pár hodin a v klidu sledovat listy kymácející se ve větru, nebo číst pěknou knihu. A kdy bude pobyt ve stínu pohodlný a příjemný? V okamžiku, kdy si pořídíte polohovací lehátko. Nejen vy, ale i vaše drahá polovička bude toužit si užít letní slunce. Všichni toužíme dodat tělu vyčerpanému městským životem zasloužený odpočinek.  Polohovací lehátka, které nabízíme v našem internetovém obchodě jsou vytvořena pro relaxační dovolenou na zahradě.  

Co nabízejí polohovací lehátka?

Polohovací lehátka lze na první pohled snadno odlišit od jiných typů židlí. Struktura sedadla a sklon opěradla předpokládají, že osoba, která je v něm, může ležet nakloněná (nebo polovina sedí). Postavení těla spočívající v křesle přispívá k uvolnění, a rozjímání. Lze použít polštář, který si můžete umístit pod zády nebo hlavou. Polohovací lehátka pro chalupy jsou navržena tak, aby mohla být přesunuta z místa na místo. Bývají umístěna na slunném trávníku, aby uživatelé mohli pohodlně přijímat sluneční paprsky u bazénu. Milovníci stínu si je mohou postavit pod větve rozlehlého stromu, a v klidu a pohodě přečkat tu nejžhavější denní dobu. Lehátka se objevují i ve vstupní hale poblíž barbecue, kde můžete s maximálním pohodlím pobýt v očekávání vynikajícího grilování (zahradní grily zde).

Polohovací lehátka - konstrukce umožňuje je složit

Polohovací lehátka jsou vlastně skládání protažené židle, které se některé dají složit a uložit do míst, kde vám nebudou v zimním období zavazet.  A když přijde teplé počasí, jsou znovu vytažena. Díky kompaktním rozměrům lze převážet v kufru auta. Pohodlný zahradní nábytek umožňuje majitelům domů, chalup nebo chat projevit maximální pozornost hostům. Stačí jim nabídnout odpočinek na komfortním lehátku. 

Kompletní nabídka skvělých zahradních lehátek

  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00