Polohovací lehátka

Kompletní nabídka skvělých zahradních lehátek

0
50001Komfort polohovacího lehátka

Co dělat v letním odpoledni u chaty? Za žhavých slunečních paprsků je lepší skrýt se v hustém stínu poblíž rybníka nebo bazénu. Tam můžete strávit pár hodin a v klidu sledovat listy kymácející se ve větru, nebo číst pěknou knihu. A kdy bude pobyt ve stínu pohodlný a příjemný? V okamžiku, kdy si pořídíte polohovací lehátko. Nejen vy, ale i vaše drahá polovička bude toužit si užít letní slunce. Všichni toužíme dodat tělu vyčerpanému městským životem zasloužený odpočinek.  Polohovací lehátka, které nabízíme v našem internetovém obchodě jsou vytvořena pro relaxační dovolenou na zahradě.  

Co nabízejí polohovací lehátka?

Polohovací lehátka lze na první pohled snadno odlišit od jiných typů židlí. Struktura sedadla a sklon opěradla předpokládají, že osoba, která je v něm, může ležet nakloněná (nebo polovina sedí). Postavení těla spočívající v křesle přispívá k uvolnění, a rozjímání. Lze použít polštář, který si můžete umístit pod zády nebo hlavou. Polohovací lehátka pro chalupy jsou navržena tak, aby mohla být přesunuta z místa na místo. Bývají umístěna na slunném trávníku, aby uživatelé mohli pohodlně přijímat sluneční paprsky u bazénu. Milovníci stínu si je mohou postavit pod větve rozlehlého stromu, a v klidu a pohodě přečkat tu nejžhavější denní dobu. Lehátka se objevují i ve vstupní hale poblíž barbecue, kde můžete s maximálním pohodlím pobýt v očekávání vynikajícího grilování (zahradní grily zde).

Polohovací lehátka - konstrukce umožňuje je složit

Polohovací lehátka jsou vlastně skládání protažené židle, které se některé dají složit a uložit do míst, kde vám nebudou v zimním období zavazet.  A když přijde teplé počasí, jsou znovu vytažena. Díky kompaktním rozměrům lze převážet v kufru auta. Pohodlný zahradní nábytek umožňuje majitelům domů, chalup nebo chat projevit maximální pozornost hostům. Stačí jim nabídnout odpočinek na komfortním lehátku. 

Kompletní nabídka skvělých zahradních lehátek

  Garance doručení 

 

774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00