Že je dětský pokoj pro děti velice důležitý, zde nemusíme ani zmiňovat. Při jeho zařizování byste tak měli myslet na všechny potřeby svého dítěte. Proto v pokojíčku nesmí chybět měkoučká postýlka, která vaše dítě odnese do říše kouzelných snů. Dále tam nesmí chybět ani pracovní plocha, za kterou považujeme především pracovní stůl a mu blízký nábytek. Jakým  považujeme nejrůznější přidané poličky v blízkosti pracovního stolu, regály nebo knihovničku. V pracovní zóně má dítě dostatek prostoru a klidu pro vypracování domácích úkolů i pro tvoření ve svém volném čase. U pracovní plochy nesmíme zapomenout na dostatečný přísun denního a umělého světla. Další důležitou zónou je i hrací plocha. Tou se rozumí zbytek volného prostoru v dětském pokojíčku. Proto dětský nábytek v místnosti uspořádáme tak, aby vznikla co největší hrací plocha. Tu nejlépe doplníme kobercem, tak aby byly vaše děti v teple. Tak a dětský pokojíček máme zařízený! Ovšem jen jeho základ! Dětský pokojíček totiž musíme ještě takzvaně dotáhnout k dokonalosti! To znamená, že ho zútulníme a zkrášlíme tak, aby se v něm dětem jednoduše líbilo.

V našem e-shopu eurokosik.cz máte na výběr z různých nástěnných dekorací, záclon, dětských odpadkových košů a hodin. Možná to na první pohled tak nevypadá, ale to vše udělá z pustého a ještě nezařízeného pokojíčku útulné útočiště pro všechny děti.

Proto vám rádi doporučíme některé z dětských záclon. Ty pokojíčku dodají na útulnosti a jelikož v něm budou děti trávit spoustu svého času, vybrat můžeme záclony s jejich oblíbenými hrdiny. Taková záclona s Křemílkem a Vochomůrkou jistě přinese spoustu radosti. Kluci zase ocení záclonu se Spidermanem.

Opomenout bychom neměli ani kapsáře. Ty v naší nabídce nabízejí hezký dětský design, který však neubírá na jejich praktičnosti. S kapsářem s motivem oblíbeného Krtečka si děti uklidí svůj pokoj samy od sebe.

Zapomínat bychom neměli ani na nejrůznější nástěnnou dekoraci, kterou jsou i nejrůznější obrázky a nástěnné hodiny. A protože se v noci děti bojí nejrůznějších bubáků, kteří vylézají z pod postelí, podcenit bychom neměli ani výběr lampičky. Ta může dítěti svítit po celou noc.

Jak vidíte, zařízením dětského pokojíčku se nerozumí pouze jeho vybavení nejnutnějšími kusy nábytku. Dětský pokojíček musí hrát všemi barvami a nesmějí v něm chybět ani oblíbené kreslené motivy. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00