Skládací plážová lehátka

Plážová lehátka s rychlým doručením

0
50001Jak si vybrat skládací plážové lehátko

Rozhodli jste se, že si koupíte pohodlné skládací plážová lehátka? Zdá se, že to nemůže být nic těžkého s ohledem na naši nabídku. Nicméně není všechno tak snadné, jak se zdá, protože při výběru lehátka musíte věnovat pozornost množství nuancí a detailů.

Hlavní body, kterým byste měli věnovat při nákupu pozornost:

1. Barva a vzhled. Naštěstí dnes plážová lehátka nemusí být ve standardní bílé barvě a výběr barev příjemně překvapí každého kupujícího.

2. Velikost a hmotnost. Jak se ukázalo, někteří výrobci snižují velikost a váhu lehátka, aby se snížila jejich cena a zlepšilo snadné přenášení.

3. Záruka na lehátko. Maximální záruční doba je 2 roky a do 14 dnů od nákupu můžete nepoškozený výrobek vrátit bez udání důvodu.  

Látkové nebo polyesterové plážové lehátko?

Pokud jde o kvalitní materiály, není rozhodující, zda jsou plážová lehátka vyrobena z látky, z polyesteru nebo z kombinace PED/ bavlna.  Důležité je, aby příliš nenasákla vodu, rychle se vysušila a neztrácela tvar. S látkou jsou lehátka obvykle dražší, ale nepotřebujete matraci (můžete jen položit ručník). U nových generacích plážových lehátek je tkanina nahrazena Serge Ferrari (flexibilní kompozitní materiál) pro lepší úroveň komfortu. Kvalitativní mřížka se dá snadno vyfukovat, udržuje tělesnou hmotnost dospělého člověka, a proto se nedeformuje, snadno se otírá od prachu a znečištění, obecně přináší pouze maximální potěšení z odpočinku.

Praktická plážová lehátka – různé druhy

Skládací plážová lehátka - plochý tvar bez područek a opěradel, přestože existují modely s opěrkami hlavy. Univerzální, jednoduchý design, jsou levnější než ostatní druhy, snadno skladné a přenosné.

Křeslo/matrace - v designu a vzhledu připomíná obyčejnou židli, protože má opěradlo a často rukojeti - područky. Matrace poskytuje komfort při posezení, ale není obvykle vhodná k ležení.

Lůžko - určeno především pro spánek. Lehátko vypadá to jako matrace, ale liší se od ní ve větší tloušťce.

Doporučujeme i plážová lehátka na t-stany.cz

  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00