Plážová lehátka na opalování

Přejít přímo na nabídku plážových lehátek

0
50001Přejít přímo na nabídku plážových lehátek

Plážová lehátka na opalování

Léto bez lehátek – nemyslitelné. Trh nabízí v designu různé typy lehátek. Pro vaše pohodlí a velké potěšení jsou zde velmi neobvyklé druhy lehátek nebo klasika, sedačka s protáhlým sedákem na nohy, houpačky v různé velikosti. Oblíbená jsou skládací plážová lehátka na opalování pro odpočinek u bazénu, které jsou vhodné i na kempování nebo je využívají u rybaření. Závěsná houpací křesla krásné svým designem podtrhne jakékoliv nádvoří venkovského domu nebo vily. Moderní design je pohodlný a praktický. Na tomto houpacím lehátku můžete sedět a ležet, uvolněně se kývat, číst knihu nebo poslouchat hudbu či pracovat na notebooku.

Plážová lehátka na opalování v široké paletě barev

Plastová plážová lehátka na opalování nabízíme v mnoha barevných provedeních. Jednoduchou úpravou se zcela změní v pohodlnou židli s pomocí nastavitelného opěradla a noh. Takový výrobek je dokonale přizpůsoben i pro posezení u jídelního stolu. Pro romantickou dovolenou jsou vhodná dvoulůžková posezení. Na tomto výrobku můžete posedět s vaší drahou polovičkou a užívat si noční oblohu. A samozřejmě jsou plážová lehátka na opalování velmi oblíbená u dětí. Jde o nenahraditelnou věc, pokud chcete s rodinou prožít bezstarostný víkend u chaty spolu s vaším dítětem.

Plážová lehátka na opalování! Skládací nebo ve formě pohovky?

Obecně platí, že skládací lehátka jsou vhodnější pro přepravu, přestože plážová lehátka na opalování ve formě pohovky jsou mnohem pohodlnější. Skládací lehátka se dají snadno transportovat, neboť nevyžadují mnoho úložného prostoru. Kompaktní lehátka se používají všude tam, kde mají své pevné místo. Na pláži, v lázních a v dalších rekreačních střediscích, taktéž v privátě u bazénu rodinného domu nebo v hale.  

Přejít přímo na nabídku plážových lehátekGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00