Plastový zahradní nábytek
Grilování na zahradě, příjemné posezení, můžeme hovořit o nezbytném rituálu dneška. Dominuje na trhu moderní plastový zahradní nábytek, který je snadno dostupný. A záleží jen na vašich finančních možnostech, zda zvolíte laciný výlisek nebo moderní plast. Plastový zahradní nábytek má stále řadu odpůrců, přestože plast ušel ve svém vývoji velký kus cesty a zcela si nás podmanil svým neotřelým designem a velkou barevností.  Máte rádi pohodlí? Tak volte ověřenou kvalitu. Jen pohodlný zahradní nábytek vám zajistí dokonalý komfort.

Mohly by se vám hodit i zahradní grily.


Plastový zahradní nábytek nebo dřevěný?

Plastový k výběru ZDE.


Dřevo všem materiálům vévodí, ale je velmi drahé, a navíc nesnáší přílišnou vlhkost, přestože se dřevěné výrobky impregnují proti vlhkosti.  Zahradní nábytek musí být přizpůsoben stylu zahrady, a proto ke klasické venkovní chalupě se nehodí plast, stejně jako k modernímu domu se nehodí starodávný dřevěný nábytek. Přesto je rozhodující cena a plastový zahradní nábytek stojí u moderních i starších domů.  Přes mnohé předsudky, že je plast kýč, je stále zahradní plastový nábytek preferovaný. A pokud zvolíte moderní plast, tak oceníte nejen lehkost, ale i skutečnost, že dobře snáší rozmary počasí. Pouze laciný plastový zahradní nábytek měkne na horkém slunci a praská na mrazu a to nemluvě o blednutí barev. Přímo plastová lehátka.

 
Plastový zahradní nábytek – neotřelé linie a originální tvary


U movitějších zákazníků převládá zájem o dřevo, kdy vítězí teakové dřevo, které je odolné proti výkyvům počasí. Moderní plastový zahradní nábytek se vyrábí v kombinaci ušlechtilých plastů a hliníku či oceli a tak pevná kovová konstrukce je zárukou kvality. Máte možnost si objednat i plastový zahradní nábytek ve variantě připomínající ratan, přestože jde o protlačovaný polyetylen, obsahující pigment.  Tento materiál je taktéž odolný proti dešti, znečištění a UV záření.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00