Plastové zahradní stoly

0
50001< 
< 

Zahradní stůl je středem pozornosti na každé zahradní párty nebo u grilování (zahradní grily zde). U zahradního stolu se scházíme s rodinou a přáteli k bujarému hodování pod širým nebem nebo u něj prostě jen tak relaxujeme se sklenkou našeho oblíbeného nápoje. Kvalitní zahradní plastový stůl je zkrátka základem každé sestavy zahradního nábytku. Nabízíme vám mnoho druhů zahradních plastových skládacích i běžných stolů. Každý si u nás vybere ten nejvhodnější zahradní plastový stůl nejen na zahradu, ale i na terasu nebo malý bistro stolek, který si může dát na svůj balkón. Objednávejte zahradní stoly za skvělé ceny z pohodlí svého domova.  

Praktické plastové zahradní stoly

Plastové zahradní stoly jsou u nás ještě stále hodně oblíbené pro svoji nízkou hmotnost, velmi dobrou mobilitu i skladnost a nízkou cenu. Rádi je naši klienti využívají i na malých panelákových balkónech, chatách, chalupách, terasách i zahradách. Jsou téměř bezúdržbové, a pokud si zvolíte opravdu kvalitní kousek, vydrží nám bez problémů i několik sezón. Plastové zahradní stoly v současné době zaznamenaly velkou proměnu, i co se týká jejich vzhledu. K dostání je třeba i menší plastový zahradní stůl nebo třeba prostorné plastové stoly až pro 6 osob ve veselých barvách. Obdélníkový stůl by měl mít plochu alespoň 60 x 40 cm pro každou osobu, abyste se u něj mohli pohodlně najíst a nestrkali do sebe lokty. Pro 4 osoby by měl mít alespoň 120 x 80 cm, pro 6 osob pak 180 x 80 cm. Kulatý stůl má mít průměr alespoň 100 cm pro 4 osoby, 120 cm pro 6 osob a 150 cm pro 8 osob.

Zahradní nábytek komplet nabídka

Plastový zahradní stůl

Plastový stůl vyniká lehkostí a snadnou údržbou. Zatímco dříve se používal spíše levný plast, který moc dlouho nevydržel, často a rychle bledl od paprsků sluníčka a v mrazu snadno popraskal, dnes už výrobci preferují masivní plast, který je vysoce odolný, snadno nepraská a na slunci díky UV záření tak rychle nebledne. Kvalitní zahradní plastový stůl zpříjemní každé letní posezení s přáteli či rodinou a dopřeje vám chvíle relaxace venku v přírodě na čerstvém vzduchu.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00