Plastové sety zahradního nábytku

0
50001Plastové sety zahradního nábytku jsou specifickou skupinou zahradních setů a patří sem židle, křesla i stoly z plastu. Pro svoji dlouhou životnost a nenáročnou údržbu se stávají plastové sestavy oblíbenou variantou posezení u mnoha oslav a společenských událostí. Pokud si ještě stále představujete jen klasické bílé zahradní židle, které jsou nestabilní, nenechte se zmýlit. Dnes je již nabídka zahradních plastových setů mnohem širší a materiály jsou mnohem kvalitnější. Ideálním společníkem k posezení na zahradě či terase jsou právě naše plastové sety. Jejich moderní design dokonale osvěží každou zahradu, terasu, vnitřek zahradního párty stanu i balkon.

Plastové sestavy zahradního nábytku

Klasický plastový zahradní nábytek je určený zejména pro ty, co nechtějí investovat vyšší částky, potřebují je snadno přesouvat, uklízet a stohovat. Tento plastový nábytek se hodí pro standardní použití v různých oblastech běžného života v soukromém i komerčním sektoru. Plastový zahradní nábytek v různých barvách a provedeních uspokojí i náročné klienty. Máme v nabídce kvalitní plastové židle a stoly. V nabídce naleznete levné plastové sestavy pro soukromé použití, ale i kombinace plastových sestav pro profesionály nebo přímo plastová lehátka.

Plastový nábytek v sestavě

Dříve se používal méně kvalitní plast a nábytek z něj byl levný, stohovatelný a také snadno omyvatelný. Na druhou stranu ale tento plastový nábytek snadno popraskal, nesvědčil mu velký mráz a barvy od sluníčka rychle bledly. Dnes je toto řešení dávno pryč. Setkat se naopak můžete s masivním plastem, který je vysoce odolný, drží si barvu, nevybledne ani na slunci a nevadí mu zima. Na jaře jej stačí pouze opláchnout vodou. Najít tu správnou sestavu zahradního nábytku nemusí být vůbec snadné. Měla by být zejména pohodlná, odolná, posloužit vám k jídlu i k relaxaci a k odpočinku. Zvolte správnou barvu, design i rozměry. Před nákupem, ještě než se rozhodnete pro konkrétní zahradní plastovou sestavu, uvědomte si, kde bude nábytek stát a pro kolik má být osob.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00