Plastová lehátka k bazénu

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout tak obsáhlou nabídku zahradních lehátek všech druhů a použití

0
50001Nenalezeny žádné produkty.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout tak obsáhlou nabídku zahradních lehátek všech druhů a použití

Plastová lehátka k bazénu za super ceny

Výběr lehátka pro zahradu s bazénem nemusí být tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nabídka je obrovská, je někdy těžké se rozhodnut, které vám budou nejlépe vyhovovat. Rozhodně doporučujeme se držet designu vašeho exteriéru. Takže, pokud máte zahradu s dřevěnými doplňky – volte dřevěné lehátka. Oblíbené jsou plastová lehátka k bazénu, která jsou dostupná v široké paletě barev. Plastová lehátka se budou pěkně vyjímat nejen u bazénu, ale i v prostředí plné květin nebo na krátce střižených trávnících či záhonů.

Plastová lehátka k bazénu a další druhy

Typy lehátek pro chalupu se liší použitým materiálem. V závislosti na něm se lehátka rozdělují do následujících typů:

Dřevěná lehátka

Materiál použitý při výrobě dřevěných lehátek pro venkovní použití se musí ošetřovat prostředky odolávající vlhkosti. Toto lehátko může být kompletně vyrobeno ze dřeva nebo má pouze dřevěný rám a sedačku s napnutou látkou. Pokud je plocha sedáku na lehátku také vyrobena ze dřeva, pak je nutné polstrování.

Kovová lehátka

Jejich provedení je elegantní, sjou vhodnější pro nastavení v různých polohách. Lehátka s kovovým rámem může mít sedák vyrobený z textilií, pleteného ratanu či kůže.

Ratanová lehátka

Ratan - ekologický a netoxický materiál, který v oblíbenosti zaujímá první místo. Ratanové tkaní je ve vynikající v kvalitě, odolné, esteticky dokonalé, neničí se pod vlivem vody.

Plastové lehátka k bazénu

Nejekonomičtější lehátka pro letní sídlo. Plastová lehátka k bazénu jsou doplněna polštáři s měkkou výplní a odnímatelnými kryty. Také se nedoporučuje, aby vaše lehátko vyrobené z plastu bylo neustále vystaveno vlhkosti, protože pod vlivem nadměrného přílivu vody materiál časem nabobtná.  Údržba je velice jednoduchá, stačí opláchnout vodou nebo otřít vlhkým hadříkem.  Časem ovšem ztrácí barvu, nesmí být plastové lehátka k bazénu vystavena mrazu.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout tak obsáhlou nabídku zahradních lehátek všech druhů a použití

  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00