Plastová lehátka

Kompletní výběr všech zahradních lehátek

0
50001Kompletní výběr všech zahradních lehátek

Plastová lehátka v mnoha designech v široké paletě barev

Při slovech plastové lehátka se nám vynoří obrázek: moře, pláže, slunce, opálení a šťastní lidé, kteří se těší na dovolenou. Nicméně, plastové lehátka se dají použít i na letní chatě nebo v lázních či v rekreačních domech nebo u bazénu. A je velmi cool, že si skládací plastové lehátka můžete sebou vzít na pikniky nebo výlety na venkově. Plastová lehátka! Jaký je jejich zvláštní rys? Nejprve neexistuje žádná omezená nabídka barev a můžete si koupit model téměř jakékoliv barvy, podle vaší chuti a přání. Navíc jsou plastová lehátka lehké a přenosné, jejich konstrukce se dá i u některých modelů skládat. Díky této schopnosti si plastová lehátka získala širokou popularitu mezi autodopravci, protože si je jednoduše uloží do kufru auta a převezou na své letní sídlo.

Plastová lehátka – výhody

Plastové lehátka se nebojí srážek, ultrafialového záření a teplotních změn, mají malou váhu a při sklopení jsou velmi kompaktní. Vysoce kvalitní materiál nehoří, nepraská a neohýbá se, zvláště pokud je to italská nebo izraelská výroba. Údržba zahradního nábytku z plastu je velice jednoduchá, stačí otřít vlhkým hadříkem nebo houbičkou, pokud jsou velmi špinavé, můžete je umýt vodou a mýdlem. Na konci sezóny je stačí dát do kůlny nebo garáže určené pro skladování zahradní techniky.

Plastová lehátka – jedinečný výrobek k odpočinku

Konstrukce plastového lehátka by měla být bezproblémová při skládání a rozkládání, pokud dáváte přednost skládacímu modelu. Plastová lehátka se mohou velmi lišit nejen ve formě a designu, ale také ve funkčnosti. Pokud chcete, můžete si koupit takové, které umožňují změnu úrovně sklonu opěradla, mají kola, sluneční clonu a dokonce i výsuvný koktejlový stojan. Na konci sezóny jsou tyto výrobky umístěny na sebe, což šetří spoustu místa. Mnoho modelů vydrží hmotnost až 100-120 kg.

   

Kompletní výběr všech zahradních lehátekGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00