Osvětlení pro párty stany SKLADEM

Spoustu osvětlení vhodného pro párty najdete také v kategorii vánoční osvětlení

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Párty stany - osvětlení

Párty stany vás spolehlivě ochrání před slunečním žárem, nečekaným deštěm a nepříjemným větrem.  Přece si nenecháte pokazit grilovačku (mohly by se vám hodit naše grily) nebo firemní, kulturní, sportovní a jinou společenskou akci náhlou nepřízní počasí. Nůžkové stany jsou malé zpravidla otevřené stany, kde si uživatele cení rychlé rozložení bez použití nářadí, snadnou údržbu, vysokou stabilitu a dlouhou životnost. Ani k montáži velkého párty stanu nepotřebujete nářadí a zkušeného montéra. Tyto zahradní stany jsou úžasně skladné, a díky této skutečnosti se jednoduše přepravují. Navíc propojením nůžkových stanů získáte další prostor k podnikání.  Nebo se dají párty stany připojit na stávající budovu.

Kvalitní osvětlení! Akce může začít  

Pochopitelně v naší nabídce nechybí náhradní díly. V kategorii ´Příslušenství´ jsou další podsekce, kde si můžete objednat nejen osvětlení, ale také nůžkové konstrukce, boční stěny, moskytiéry, přenosné tašky a střechy. Nabízíme osvětlení pro venkovní použití, stejně tak LED osvětlení s barevnými žárovkami, nechybí LED osvětlení žluté. Veškeré naše osvětlení je voděodolné a nachystané ihned k použití. Krásně s tímto osvětlením vyzdobíte nejen zahradní párty stany, ale také zahradu, balkon nebo dům. Pokud vás zahradní osvětlení zajímá, tak doporučujeme kliknout přímo na kategorii ´Zahradní osvětlení´, kde nabízíme také zahradní lampy a lucerničky.

Náhradní díly – osvětlení  

Párty a nůžkové stany využijete nejen v interiéru a exteriéru, ale také v extrémních podmínkách při závodech, záchranářských, hasičských a policejních akcích, takže kvalitní osvětlení se bude vždy hodit.  Pokud pořádané soukromé nebo společenské akce pravidelně, tak doporučujeme nákup vlastního párty nebo nůžkového stanu a vybavit vlastním zahradním nábytkem. Proč stále stany pronajímat, když si je můžete v našem internetovém obchodě pořídit za rozumné ceny?  Nabízíme širokou paletu barev, tvarů a velikostí. Veškeré naše zboží je vyrobeno podle platných bezpečnostních evropských norem a standardů.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00