Ochranné oleje především na dřevěný nábytek

0
50001Nenalezeny žádné produkty.

V této kategorii naleznete různé čističe na zahradní nábytek vyrobený z různých materiálů, který vyžaduje jako všechny ostatní věci pravidelnou péči. Olej pro péči a ochranu na zahradní nábytek je vhodný nejen pro evropské dřeviny, kam řadíme zejména smrk, jedle či borovice, ale i pro tropické dřevo, jako je třeba teak či mahagon.  Přípravek vyrobený na bázi přírodních olejů se rychle a snadno vpíjí do dřeva a chrání zahradní nábytek před UV zářením, povětrnostními vlivy a známým zeleným povlakem. Navrací povrchům jejich původní barvu a přirozený vzhled.

Ochranné oleje

Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, pak se vám budou pro jejich údržbu hodit přírodní oleje na zahradní nábytek. Olej na nábytek může být i ekologický a i přesto může mít extrémně dlouhou výdrž. Nespornou výhodou těchto olejů na nábytek je velmi snadná aplikace a následná renovace nábytku. Povrch dřevěného nábytku, který ošetříte naším olejem, nepraská, neodlupuje se a zcela přirozeně vyzdvihne krásu dřevěného povrchu. Využít můžete bezbarvých olejů, nebo třeba i speciálních restaurátorských olejů na dřevěný nábytek.

Týkový olej

Týkový olej je ideální ochranou pro váš dřevěný nábytek. Pokud nábytek ošetříte tímto olejem, zajistíte si tak jeho delší životnost. Teakový olej je kvalitní přípravek vyrobený podle speciální, léty prověřené receptury. Jde o směs lněných, terpentýnových i levandulových olejů a bezaromatových rozpouštědel, které navrátí vašemu zahradnímu nábytku přirozený vzhled vonící novotou. Teakový olej je vyroben podle staré a známé skandinávské tradice, je vynikající ochranou pro zahradní nábytek, zvláště se hodí pro exotické dřeviny. Proniká velmi hluboko do dřeva a chrání jej tak proti povětrnostním podmínkám a neblahým přírodním vlivům, kterým je zahradní nábytek venku vystaven. Navíc velmi pěkně zvýrazňuje odstín a přirozenou texturu daného dřeva.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00