Ochranné obaly - plachty na zahradní nábytek

Ochraňte svůj zahradní nábytek praktickou plachtou.

0
50001Ochranné obaly - plachty na zahradní nábytek                                          

Zahradní nábytek je nedílnou součástí každého venkovského domu, chaty a vily. Díky němu se můžete těšit na pěkné počasí a užívat si pohodu v zeleni - snídaně u stolu v přírodě, nebo popíjení kávy na lavičce ve dvoře. Stejně jako jakýkoli jiný nábytek i zahradní vyžaduje zvláštní péči a údržbu, čímž se prodlužuje jeho provozní životnost. Nejdůležitější součástí této péče jsou krycí plachty na zahradní nábytek. Potřeba ochranných obalů pro venkovní nábytek je nutná z důvodu opotřebení materiálů, ze kterých se vyrábí. Samozřejmě, že jde zpravidla o vysoce kvalitní materiály, jako je dřevo, ratan, kov, přesto jen s krycí plachtou budou každou sezónu vypadat jako nové.   

Krycí plachty – záruka trvanlivosti

Pokud je nábytek vyrobený ze dřeva, jako je borovice, akát a teak, je naprosto nutné ho chránit před deštěm a sněhem. Dřevo časem bobtná, může začít delaminace, bez ohledu na to, jak moc je materiál kvalitní. Na druhou stranu, v případě, že nábytek je vyroben z plastu, na slunci ztrácí barvu a slábne, i v tomto případě můžeme krycí plachty jen doporučit. Taktéž jinak velmi odolný kovový zahradní nábytek se bez krycí plachty neobejde, pokud nechcete, aby vám na deště rezavěl. 

Ochranné obaly – praktická domácí výbava

Existuje velké množství standardních krytů, avšak na zahradní nábytek jsou krycí ochranné obaly nejvhodnější. Prodávají se vysoce kvalitní obaly pro židle, stoly a lehátka, houpací sítě a polštáře, markýzy na houpačce a celé sestavy zahradního nábytku. Krycí plachty na zahradní nábytek ho spolehlivě ochrání v případě špatného počasí, chrání ho jak před sluncem, deštěm, tak i větrem. Kromě toho jsou krycí ochranné obaly odolné proti vlhkosti, ohni a proti mechanickému poškození, současně zahradní nábytek chrání před ultrafialovým zářením.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00