Nůžkové konstrukce pro stany SKLADEM.

Nůžkové konstrukce pro párty stany v nůžkovém provedení.

Nůžkové stany přímo zde

0
50001Nůžkové konstrukce

Nákupem nůžkového stanu nebo párty stanu nikdy neprohloupíte, pokud pravidelně pořádáte společenské akce. Jedná se o praktického pomocníka, který skvěle poslouží i na přikrytí drobné techniky, různého materiálu, trampolíny nebo jako mobilní garáž či jako přístřešek pro ukrytí vypraného prádla před deštěm. Elegantní párty stany spolehlivě zastřeší podnikovou prezentaci, volební kampaň, módní přehlídku, výstavy, veletrhy či vesnické zábavy a slavnosti stejně jako zájmové činnosti při kterých se scházejí rybáři, myslivci, zahrádkáři a chovatelé zvířat. Jak  je patrné z naší nabídky tak  nůžkové a párty stany nabízíme za rozumné ceny. Ohromný výběr zboží, vysoká kvalita a stabilita stanů! A právě díky nízké cenové relaci se již párty stany nevyplatí pronajímat, pokud nepořádáte jednu velkou akci za život.   

Nůžkové stany - nůžkové konstrukce

Samozřejmě v naší nabídce nechybí náhradní díly. V kategorii ´Příslušenství´ jsou další podsekce, kde naleznete nejen nůžkové konstrukce, ale také boční stěny, moskytiéry, přenosné tašky, osvětlení a střechy. Nůžkové konstrukce nabízíme k párty stanům s nůžkovou konstrukcí, taktéž nůžkové konstrukce si můžete přiobjednat k pavilonům. Cena je odvislá od velikosti a pohybuje se od 250 do 7000 Kč.  Nůžkové konstrukce jsou kompatibilní pouze ke stanům, které sami prodáváme. Co si budeme povídat, žádná zahradní slavnost a společenská akce se v současné moderní době bez tohoto elegantního přístřešku neobejde.  

Náhradní díly - nůžkové konstrukce

Nůžkové konstrukce si tedy můžete objednat v kategorii ´Příslušenství´. Náhradní díly jsou ve velkém výběru k dispozici, není tedy důvod se stále krčit pod vybledlým slunečníkem. A co oceňují zákazníci u nůžkových a párty stanů nejvíce?  Jednoduchou konstrukci, která je tvořena ocelovými trubkami, kde zesílené spoje zajišťují vysokou stabilitu výrobku při každé zátěžové situaci.  Stany jsou vyrobené z voděodolného PVC, nevyžadují složitou údržbu a jsou odolné proti oděrkům a rzi.  Životnost těchto výrobků přesahuje deset let.   Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00