Nudí vás koupelna a toužíte ji ozvláštnit? Koupelnu netvoří pouze obklady, ale i další vybavení – kamenné umyvadla, moderní koupelnový nábytek, baterie a efektní doplňky. V popředí zájmů zůstává bílá keramika, přestože trendy umyvadla jsou umyvadla z přírodního kamene a to v barvě černé. Černá a kombinace bílá/ černá jede ve světě, ale konzervativní Češi tyto módní výstřelky příliš neberou a volí kamenné umyvadla v barvě čistě bílé, smetanové a v podobně světlých odstínech. V koupelnových studiích máme možnost vidět i atraktivní umyvadla se zlatou nebo stříbrnou glazurou, ale našinci se drží raději při zemi, a pokud volí extravaganci, tak se jedná o kamenné umyvadla v rozmanitém tvaru. 

Přejít k výběru kamenného umyvadla

Umyvadla z přírodního kamene – moderní bydlení

Pokud vám nevyhovují umyvadla z přírodního kamene, tak trh nabízí keramické umyvadla, skleněné umyvadla, dřevěné umyvadla a litinové umyvadla.  Pokud zvolíte kamenné umyvadla, tak zajisté oceníte skutečnost, že jste se stali majiteli ojedinělého kousku, který nikdo jiný na světě nevlastní.  Další výhody umyvadla z přírodního kamene - unikátní vzhled, jednoduchá údržba, vysoká trvanlivost. Nevýhody – vyšší cena, kamenné umyvadla nejsou vhodné pro venkovní použití.  Umyvadla z přírodního kamene jsou svým tvarem velmi netradiční, proto se nenecháme unést designem nebo cenou a důkladně uvážíme, zda se tento výrobek bude hodit do naší koupelny. 

Kamenné umyvadla za jedinečné ceny  

Kamenné umyvadla za jedinečné ceny nabízí oblíbený internetový obchod t-zbozi.cz. Na první pohled vás mile překvapí ohromný výběr zboží, které je vždy skladem a také rozumné ceny, k tomu připočítáme spolehlivý zákaznický servis – svou objednávku máte do dvou pracovních dnů doma. A pokud sháníte párty stany, grily, dekorace, fontány, trampolíny a jiné pěkné věci do domu a zahrady, rozhodně se vám tento e-obchod vyplatí navštívit.

Přejít k výběru kamenného umyvadla.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00