Odsavače par na T-digestoře.czNemusíme zdůrazňovat, že odsavač par je nezbytným doplňkem v každé kuchyni. S plísní a pachy zatočí jen výkonný přístroj a to odtahový nebo recirkulační s vyměnitelným uhlíkovým nebo kovovým filtrem. Odtah je účinnější, ale vyžaduje přítomnost odtahového potrubí nebo komínu, zatímco filtrační digestoř lze umístit kdekoli v kuchyni.  Při výběru odsavače par je třeba brát v potaz nejen design, ale výkon a hlučnost. Samozřejmě trh nabízí extrémně tiché kuchyňské digestoře, ale to budete muset sáhnout hlouběji do kapsy.

 
Odsavače par – nezbytná součást každé kuchyně


Dnešní moderní odsavače par jsou vybaveny halogenovými žárovkami nebo efektními LED diodami, které nevytvářejí strašidelné stíny. Co víc! Ohromná úspora až 90% a dlouhá trvanlivost. Kvalita LED diod to je kapitola sama o sobě. Vrátíme se do panelákového bytu. Rozhodně se nespoléhejte na staré odsavače par, neboť nemáte jistotu, že funguje původní odtah. Zajisté vás odradí i příšerný starodávný design. Dnes jsme už hodně někde jinde a vy máte možnost velkého výběru.  S ohledem na nový trend bydlení, kdy je kuchyň součástí obývacího pokoje, doporučujeme volit výkonnější odsavač par.

    
Moderní odsavače par – efektní design


A v čem se dělá při nákupu největší chyba? Špatný rozměr, zákazník si domu přiveze užší odsavač par než jen varná deska. V první řadě musíte mít jasno v jedné věci, a to zda se bude vzduch recyklovat nebo odvádět ven z místnosti. Velmi nepříjemné a rušivé jsou u některých digestoří i přechodové prvky. Poradit se s odborníkem není nikdy na škodu. Pokud je pro vás toto téma aktuální, tak vám doporučujeme zavítat do našeho internetového obchodu, kde nabízíme špičkové odsavače par CATA a EMPIRE v těchto druzích - komínová kuchyňská digestoř, ostrůvková, rohová, rustikální, podskříňková, vestavná a výsuvná za jedinečné ceny. Do dvou pracovních dnů máte zboží doma.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00