Zahradní grily na dřevěné uhlí

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Stále více Čechů si připravují v letním období pokrmy na grilu. Zahradní grilovačka neodmyslitelně patří k prázdninám. Kdo by odolal lákavé vůni specialit připravených na grilu, jsou v největší oblibě grily na dřevěné uhlí profi, které si v našem internetovém obchodě můžete objednat za skvělou cenu.  Jídlo připravené na grilu je moc chutné a to díky velkému množství surovin, které je možné ugrilovat. Maso, zelenina, sýry – každý musí ocenit výjimečnou chuť těchto pokrmů. Trh nenabízí jen klasické grily na dřevěné uhlí a brikety, ale také plynové, elektrické a vodní. Podle typu grilu je odvislá chuť připraveného jídla.

K nejprodávanějším grilům na dřevěné uhlí patří grily ve tvaru lokomotiva.  

Zahradní grily na dřevo a dřevěné uhlí

Je pochopitelné, že ve venkovních prostorách nacházejí uplatnění především grily na dřevěné uhlí a na dřevo. Pro zajímavost – při grilování se v potravinách srážejí bílkoviny na povrchu. Póry se rychle stáhnou a uzavřou, díky tomu je jídlo výživné a plné aromatických látek. Pokrmy na grilu musíme v pravidelných intervalech otáčet. Mezi žhavými uhlíky a jídlem by měla být alespoň deset cm vzdálenost. Nikdy nenechávejte gril bez dozoru a také ho nezapalujte lihem. Ideálně rozdělejte malý ohýnek z třísek suchého dřeva. Pozor na odkapávající, ten se v grilu spaluje a vytváří pak nádorotvorné látky. Nepoužívejte máslo a sádlo, maso by mělo být hubené. Maso můžete uzavřít například do alobalu.

Potřebujete si u grilování sednout? pak je tu náš zahradní nábytek

Lehnout? zahradní lehátka

A co kdyby začalo pršet? Zahradní párty stany

Mobilní zahradní grily na dřevěné uhlí

Jednotlivé grily se liší palivem, tvarem, cenou, kvalitou a příslušenstvím. Nelze se divit, že jsou ohromně populární právě zahradní grily na dřevěné uhlí.  Vůni pálícího se dřeva zbožňujeme, prožíváme u otevřeného ohně romantické chvíle. Plynové a elektrické grily nabízejí sice při grilování větší komfort, ale pozbývají výše zmíněnou romantiku. Povětšinou jsou moderní grily na kolečkách, díky kterým s nimi jde jednoduše posouvat na místa, kde je chceme umístit.   Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00