Moskytiéry pro párty stany SKLADEM. DO 2 dnů u vás!

Před dotěrnými sousedy vás neochráníme, před hmyzem ale ANO!

0
50001Moskytiéry  - párty stany

Párty stany zajisté nemusíme nikomu představovat zejména, pokud pravidelně organizujete garden párty, zahradní slavnosti či firemní, kulturní, sportovní a jiné společenské akce ve venkovním prostředí. Jedinečná ochrana před nepřízní počasí a před dotěrným hmyzem, ale to si musíte pořídit moskytiéru. Kde si můžete moskytiéry objednat? V našem internetovém obchodě, pokud kliknete na kategorii ´Příslušenství´a poté na podsekci ´Moskytiéry ´. Moskytiéry nabízíme v různých velikostech a barvách. Nechybí praktická moskytiéra s celkovou délkou 12 metrů. Je složena z 2 x 6 metrů a spojena zipy. Je pochopitelné, že pro větší stany se musí zakoupit více sítí.  

Moskytiéry vás spolehlivě ochrání před dotěrným hmyzem

Především v  turistických oblastech lemují chodníky zahradní velké  párty stany, taktéž nechybí malé nůžkové stany.  Veškeré stany za každého počasí nabízejí užitečný zastřešený prostor a jedinečné soukromí. A je to tady, akce může začít – svatba, raut, promo akce, ples, narozeninová párty, výstava, veletrh, prezentace výrobků, festival, trh, módní přehlídka, a také filmaři si oblíbili tyto výrobky. Nejen filmaři, ale také chovatelé, restauratéři a další si rádi přiobjednají moskytiéry. Nabízíme také moskytiéry k altánku. Bez moskytiéry se neobejdete zejména, pokud toužíte slavit venku do hluboké noci. Hmyz je víc jak otravný a komáři koušou a koušou. Brrrr!

Moskytiéry za ohromné ceny

Zahradní párty stany nabízíme od velikosti 3 x 3 m až po 6 x 12 m. Jak již bylo uvedeno, moskytiéry jsou vyrobeny tak, aby se daly připevnit k jakékoliv velikosti stanu.  Stavba párty stanu nebo spojení jednotlivých moskytiér je časově nenáročné a bez použití nářadí to zvládnou i méně zruční lidé. Proč jsou párty stany tak oblíbené?  Hlavně pro svou variabilitu - párty stany se mohou napojit na stávající budovy, navíc jsou vysoce stabilní, odolné s dlouhou životností.  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00