Módní trendy pro rok 2017 za pár kaček – Nestíháte sledovat módní přehlídky známých světových návrhářů? Máte pocit, že nemůžete být trendy jen proto, že váš plat je sotva průměrný? My vám ukážeme, že to tak rozhodně není a poradíme, co nakoupit, aby váš šatník získal trendový šmrnc a styl.

Dokonalé tvary s příslibem erotiky

Korzety znají spíše příznivci historické módy, ale ani dne s nejsou rozhodně zapomenuty! Dámské korzety mohou mít dvojí využití:

•       skvěle se uplatní v ložnici při navození erotické atmosféry

•       vykouzlí vám dokonalé tvary pod oblečením, ale i přes něj

Pokud s korzety začínáte, určitě si jako první vyberte právě ty do ložnice. Získáte tak představu o jejich funkčnosti a nošení. Později si je můžete směle obléci i do práce. Zpočátku pod trochu volnější halenku, později klidně zcela otevřeně třeba přes kancelářskou košili. Perfektně vypadají ve spojení s podvazky a punčochami, díky nimž se navíc v teplých letních měsících nezapaříte na intimních místech. Rozhodně se tedy vyplatí tento letošní trend zkusit.

Kabelky pro každou příležitost

Hned na začátku zapomeňte na pravidlo říkající, že boty musí vždy ladit s kabelkou. Nemusí. Rozhodně nemusí. Větší důraz je třeba klást na celkové ladění outfitu. Kabelky a tašky přes rameno bývají dominantním prvkem celé postavy, zaslouží si tedy výrazné tvary a barvy. Kancelářské myšky by pak měly vsadit na decentní lehce vzorované kousky. A co se letos nosí? Retro potisky, květina a zvířecí vzory!

V případě, že nepotřebujete ve své kabelce tahat náhradní šatník a kompletní vybavení kosmetické skříňky, vsaďte na trendové kabelky crossbody. Dobře se nosí a dokáží zaujmout na první pohled. Jarní a letní kolekce přejí hlavně roztomilým zvířátkovým motivům, které dokáží i formálnímu stylu dodat žádanou hravost a osobitost.

Nemohli bychom ale minout téma kabelek, aniž bychom se zastavili nad známou tváří pro letošní rok. Zatímco ještě předloni chtěla každá žena výrobek od Michaela Korse, letos letí kabelky David Jones. Tento šarmantní Francouz se kabelkami zabývá již od 80. let 20. století a z jeho dílny pocházejí mnohé ikonické kousky. Sází na pestrost, originalitu a kvalitní zpracování. S jeho kabelkami budete za dámu kdykoli a kdekoli.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00