Aby jste měli dobrou noc a "blechy vás štípaly" celou noc, potřebujete kvalitní matraci. V současnosti jsou největším hitem matrace 1+1 zdarma, u kterých je nejvyšší poměr cena/výkon.

U nás v e-shopu TVOJE-MATRACE.CZ naleznete široký výběr kvalitních matrací pro děti i dospělé. Vybrat správnou matraci to je "kumšt", s námi to ale půjde jednoduše a bez problémů. Věděli jste ale, že výběrem správné matrace to rozhodně nekončí? Do každé moderní ložnice dnes patří matracové chrániče, které se o vaši matraci postarají.

Co jsou vlastně zač? Je to takový potah na matraci, který ji chrání před případnými skvrnami a prodlužuje její životnost. Jakmile jednou chrániče na matrace vyzkoušíte, už je nikdy nesundáte. Při výběru chrániče dbáme na jeho správnou velikost. Ta by měla na matraci sednout, tak akorát. Nesmí být příliš těsný, jelikož by z něj mohla matrace klouzat ven. V případě velkého potahu se potah zase neustále stahuje a to působí rušivě a neesteticky.

Kdy je správné koupit chránič matrace? Chránič matrace je výborná věc, která se oplatí koupit každému. Když si domů přivezete novou matraci, rozhodně chcete, aby se její původní vzhled zachoval co nejdéle. Jenže každá matrace se časem proleží, ušpiní či se ji stane jiná nepříjemnost. Proto je chránič matrací doporučován u malých dětí. Ty se mohou počůrat a jinak matraci zašpinit. Také u důchodců a lidí s inkontinencí je potah doporučován. Odvádí dobře pot a vlhkost. Díky prodyšnému materiálu je zajištěna neustálá cirkulace vzduchu. Tímto se v matraci neusazují mikroby a bakterie, které by v pozdějším čase mohly činit neplechu.

V nabídce našeho e-shopu TVOJE-MATRACE.CZ naleznete širokou škálu chráničů na matrace o různých rozměrech. Před koupí vám proto doporučujeme přeměřit si vaši postel. Vybrat si tak můžete matracový chránič AIR FLOW, VISCO, CLINIC  a spoustu dalších chráničů, které prodlouží životnost vaši matrace a pomohou ji zachovat si její původní, nový vzhled. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00