Přenosná a skládací masážní lehátka

Zasloužíte si své masážní lehátko. Do 2 dnů u vás!

0
50001Jak zvolit skládací přenosná masážní lehátka

Často je práce maséra spojena s návštěvami klienta doma. Pokud masér nemá k dispozici masážní lehátko, svou masáž nemůže provádět efektivně. Navíc mu hrozí vznik onemocnění páteře a dolní části zad, pakliže je nucený často se zohýbat k posteli klienta. Proto je vhodné, aby profesionální maséři soustředili svou pozornost na skládací masážní lehátka.  Takové lehátko se rychle a snadno rozloží do pracovní polohy, je přenosné, stabilní a spolehlivé, vydrží vysoké pracovní zatížení. A co je víc než příznivé, že jeho cena je velmi dostupná. Skládací lehátka mají různý design (s opěrkou hlavy, područky, otvor pro tvář klienta).  

Masážní lehátka s nastavitelnou výškou

K tomu, aby byla skládací masážní lehátka pohodlná, odolná a zároveň snadno rozložitelná, je třeba vybrat ten správný typ. V tomto ohledu se nevyplácí koukat na nízkou cenu, ale kvalitu, pokud je chcete, co nejdéle používat. Při výběru skládacího masážního lehátka věnujte pozornost nastavení výšky. Přenosné masážní lehátko by mělo být opatřeno bezpečným nástavcem a nastavitelné od 65 do 90 cm. Před masáží je třeba masážní lehátko nastavit tak, abyste se při masáži vyvarovali přetížení rukou a hřbetu. Výška by proto měla být adekvátní pro správnou pozici uživatele. Výška stolu by neměla být větší, než je vzdálenost od podlahy k zadní straně stlačené pěsti (ramena jsou sníženy, jsou uspořádány podél těla) a ne menší než vzdálenost od konečků prstů k podlaze.

Skládací masážní lehátka - stabilita

Před zakoupením věnujte pozornost stabilitě přenosného stolu. Při masáži by měla být masážní lehátka absolutně nehybná. Chcete-li to zkontrolovat, můžete sednout na lehátko a pokusit se ho protřepat. Nesmí se mnoho kymácet, v ideálním případě by měl být nehybný. Co se hmotnosti týká, nejlehčí masážní lehátka váží asi 7 kg. Duralové stoly váží 10-11 kg a ocelové stoly 15-25 kg. Doporučujeme koupit si skládací masážní lehátko o hmotnosti do 15 kg.   

Všechna zahradní lehátkaGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00