Luxusní umělé květiny

Luxusní umělá květina na T-zboží.czDomov – po krásném a útulném domově lidé touží od nepaměti.  Již staří Egypťané se snažili pomíjivou krásu rostlin zachovat pomoci pergamenu. Renesanční lidé si jednoduše vyráběli květiny z toho nejdražšího porcelánu, dokonce ze zlata nebo peří a hlíny. A tak je tomu i dnes, kopie pravých květin zdobí nejen stoly a interiéry, ale i oblečení, různé módní doplňky a vlasy.

Přejít do kategorie umělé květiny

Věčná krása – luxusní umělé květiny

Jednoduchá údržba, široký sortiment, rozmanitost, reálná podoba … Ano, to jsou ty pravé důvody, proč je opět o umělé květiny takový obrovský zájem. Vkusná dekorační výzdoba nabudí v našich myslích pohodu a dodá každému interiéru příjemnou atmosféru. V kultivovaném prostředí se mnohem lépe cítíme, a navíc si umělými květinami vyzdobíme interiér podle sezónního období bez vysokých nákladů. Po tomto druhu dekorace sahají nejen domácnosti, ale především hotely, restaurace, obchody, různé firmy – luxusními umělými květinami se dekorují různé slavnostní rauty a svatby. 
Naštěstí jsou pryč doby, kdy umělá květina vypadala jako nevzhledný kus plastu, který se velmi vzdáleně podobal rostlině. Dnešní moderní doba nabízí luxusní výrobky, které jsou od živých květin k nerozeznání nejen na první pohled, ale i na dotek. Konkurence je veliká, a proto výrobci věnují značnou pozornost kvalitě a trvanlivosti.

Výhoda umělých rostlin 

V první řadě snadná a nenáročná údržba. Rostliny jsou prakticky bezúdržbové, ale pokud potřebují zbavit prachu a jiných nečistot, použijeme vlhký hadřík nebo prach lze odstranit i fénem s nastavením nízké teploty. Umělé rostliny se umísťují zejména do míst, kde jsou náročné podmínky na udržení živých rostlin. Mají dokonalý vzhled a dlouhou trvanlivost, pokud se k nim nepřiřítí domácí mazlíček a neokouše jim listy. Odpadají veškeré další náklady spojené s pěstováním živých rostlin. 

Přejít do kategorie umělé květiny do bytuGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00