Sháníte levný zahradní nábytek? Preferujete prodejní akce? Tak jste na tom správném místě.  I ten nejlevnější produkt splní svůj účel. Proč tedy nevyužít výhodné nabídky? Vybrat ten správný zahradní nábytek není tak jednoduché, je třeba vzít v úvahu mnoho různých faktorů. V první řadě se zajímáme, zda je levný zahradní nábytek stabilní, poté zda barvy rychle nezmizí na slunci a zda vám při stále se měnícím počasí vydrží, více jak jednu sezónu. 

Navíc výběr venkovního nábytku ovlivňuje styl příbytku, kde žijete. Například, pokud je venkovský dům postavený ze dřeva, nebo má obložení z masivu, je vhodné koupit dřevěný zahradní nábytek.

Nezapomeňte i na vhodný zahradní gril :-)

Venkovní zahradní nábytek

Máte na koupi určený příliš nízký rozpočet? To je v pořádku! Můžete si koupit plastový nábytek imitující dřevo. Z dálky nelze odlišit, z jakého materiálu je venkovní zahradní nábytek vyroben. Výrobci se činí a plast simuluje drahý nábytek z dubu, buku, borovice, stejně tak mahagon a wenge. Jen mějte na paměti, že plastový nábytek ztrácí rychleji na slunci barvu, je náchylnější na škrábance během provozu a potřebuje v zimě přístřeší, jinak vám na mrazu praskne. Kromě toho je plast limitován váhou uživatele.  Nebo máte zájem o zahradní nábytek z umělého kamene? Nevypadá o nic hůře než nábytek z přírodního kamene, jen za něho zaplatíte mnohem méně. 

Zahradní nábytek - výprodej

Zahradní nábytek sleva – na to slyšíme. Proč draze, když to jde i levně?  A kdo šetří má za tři. Máte jedinečnou příležitost využít pravidelné slevové akce. Výběr je velký a ceny skvělé. Není důvod váhat s objednávkou, pokud se vám zahradní nábytek za výhodnou cenu líbí. Doporučujeme i kategorii sestav zahradního nábytku. Zde ušetříte asi nejvíce. Kromě plastu, dřeva a kamene se venkovní zahradní nábytek vyrábí i z kovu či přírodního nebo oblíbeného umělého ratanu, který je mnohem praktičtější než přírodní, a mnohem levnější.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00