Léto je v plném proudu a my, ačkoliv jsme se v zimě zapřísahali, že po ničem jiném netoužíme, se teď v posteli převalujeme ze strany na stranu, otevíráme okna ve snaze zachytit alespoň nějaký ten vánek a pak je zase rychle zavíráme, neboť místo touženého ochlazení jsme se dočkali akorát nezvaných návštěvníků - komárů. Že něco takového prožíváte doma noc co noc? Tak to chce novou matraci. V našem e-shopu matrace-harmonia.cz nabízíme široký výběr matrací pro dospělé i děti. Na nich budete spát, jako princezna na hrášku....ta nepravá, samozřejmě. Protože na rozdíl od pravé princezny, která ucítila i malilinkatý hrášek pod stohem matrací, vás neprobudí ani výstřel z děla, natož pak otravné komáří bzučení.

Léto je vhodné období k výměně matrace

Ze všech období je právě léto dobou, kdy je výměna matrace ideální. V létě se totiž potíme více než kdy jindy a tak potřebujeme matraci, která by byla prodyšná, poskytla nám dostatečnou oporu zad i odvod nadbytečné vlhkosti. Proto pokud vlastníte staré matrace po babičce, rozloučit se s nimi můžete právě teď v létě. Na nové matraci se vám bude krásně usínat a vy tak budete moci vaše nově získané zážitky hezky vstřebat kvalitním spánkem.

Jaké matrace nabízíme?

Koupit kvalitní postel je jedna věc, pořídit do ní správnou matraci je věc druhá. A protože u většiny postelí není matrace součástí, je koupě matrace nanejvýš důležitá. Tedy pokud si nelibujete ve spaní na tvrdém roštu.

·       matrace pro dospělé

Nabídka matrací pro dospělé je široká. Obvykle si dospělí pořizují dvě matrace do manželské postele. Proto jistě ocení naši akci matrace 1+1 zdarma,  kdy pořídí dvě matrace za cenu jedné, levné matrace nejdete i v kategorii AKCE MATRACE nebo MATRACE. Doporučit můžeme matraci s označením Odette, která je nejprodávanější v našich kamenných prodejnách. Krom dlouhého výčtu dobrých vlastností je matrace Odette vhodná pro alergiky, nabízí kvalitní jádro a 7 zón pro dokonalou podpěru těla.  V akci matrace 1+1 zdarma seženete i matraci Adell, Selina, Fema, ViscoStar a další matrace.

·       matrace pro děti

Že je spánek nanejvýš důležitý platí u dětí dvojnásob. Proto nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že výběru matrace rodiče věnují hodně času. Pro děti doporučujeme tvrdší matrace, které poskytnou dostatečnou oporu celému tělu, dále matrace pro alergiky i vzdušné matrace. V nabídce našeho e-shopu nabízíme široký výběr dětských matrací. Velmi oblíbená je sendvičová matrace Odette, matrace Alena, dětská matrace Lucka z PUR pěny a další. I u dětských matrací můžete využít naši akci matrace 1+1 zdarma. Tak pořídíte dvě matrace svým dětem například do poschodové postele za cenu jedné. A to se vyplatí, ne?

·       matrace pro nejmenší

Asi největší pozornost vyžaduje výběr matrace pro nejmenší děti. Ty jsou plně odkázány na péči svých rodičů a kvalitní péče rovná se i kvalitní matrace pro nejmenší. Doporučujeme vybírat z tvrdých matrací, které poskytnou dostatečnou oporu ještě nevyvinutému tělíčku miminka. Pro miminka, stejně tak i pro větší děti doporučujeme zakoupit i chránič matrací, který udrží jejich matraci co nejdéle jako novou.

Léto je tady a právě toto období je nejlepší pro pořízení nové matrace. Pokud i vy zvažujete výměnu staré matrace za novou, jděte do toho teď. Nová matrace vám bude příjemnou odměnou v parných letních nocích.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00