Lehátka na opalování

Vyberte z naší kompletní nabídky zahradních lehátek

0
50001Vyberte z naší kompletní nabídky zahradních lehátek jsou nepostradatelnou částí zahradního nábytku

Různě barevná lehátka na opalování

Lehátka na opalování by měly být zakoupena ve stejném stylu a být z jednoho druhu, aby nedošlo ke zkažení vnějšího vzhledu zahrady.  Vyberte skládací modely, jež se snadno dají přemístit z místa na místo, přes zahradu a verandu. Pro zimní skladování jsou vhodné suché místnosti. Lehátka na opalování se vyrábějí nejčastěji z těchto materiálů:

Dřevodřevěné lehátka na opalování jsou odolná, ale budou vyžadovat pravidelnou údržbu a ošetřování oleji, aby si zachovala hezký vzhled a sloužila vám dlouho dobu.

Kov - oproti dřevu je prakticky bezúdržbový, v zahradách vypadá velmi atraktivně a elegantně a díky stabilní konstrukci vám lehátka na opalování vyrobené z kovu vydrží dlouhá léta. Nutná antikorozní údržba. Kovová lehátka.

Lehátka na opalování z plastu a ratanu

Plast – laciný, ovšem nízká cena se rovná nízká odolnost. Plastová lehátka na opalování nejsou stabilní, mají omezenou hmotnost a rychle ztrácejí svou barvu. Jde o bezúdržbový zahradní nábytek. Pozor - v mrazu plast rád praská, proto nezapomeňte lehátka na opalování v zimním období schovat do tepla.

Ratan - ratanový zahradní nábytek je evergreen, ovšem náchylnější vůči povětrnostním podmínkám. Proto se doporučuje umělý ratan, který vyžaduje minimum vaší péče, je dlouho pěkný a od toho pravého téměř k nerozeznání.

Lehátka na opalování si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě v kteroukoliv dobu. Jedná se o velmi žádané zboží. Další věcí je volba. Budete muset projít více kategoriemi, abyste si našli ty nejvhodnější pro vaše potřeby.

Mrkněte i na naše zahradní grily

Lehátka na opalování za skvělé ceny v našem eshopu

Doporučujeme nákup lehátka na opalování prostřednictvím našeho internetového obchodu. Jedná se o pohodlnější nákup. V klidu si můžete prohlédnout libovolnou fotografii lehátka na webové stránce.  Chcete-li navštívit internetový obchod, nemusíte si vyhradit čas a nechat práci. Naše „obchodní plochy“ jsou otevřené 24 hodin denně. Jedinou nevýhodou je, že se nemůžete dotknout lehátka na opalování, ale máte možnost bez udání důvodu zakoupené neporušené zboží vrátit do 14 dnů.

Vyberte z naší kompletní nabídky zahradních lehátekGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00