Lehátka k bazénu

Představujeme kompletní nabídku zahradních lehátek vhodných nejen na zahradu

0
50001Představujeme kompletní nabídku zahradních lehátek vhodných nejen na zahradu

Pohodlná lehátka k bazénu

Upravené zahrady a terasy jsou dnes již běžný standard, což stojí nemalé fyzické úsilí, stejně jako péče o bazén. Aby radost z rozkvetlé zahrady a teplé vody byla kompletní, pořiďte si elegantní a pohodlná lehátka k bazénu.  Pak uvařte lahodnou kávu nebo vezměte pěknou knihu či jen relaxujte pohledem na tu přírodní krásu kolem.  

Lehátka k bazénu dle strukturálních rysů jsou rozdělena do několika typů:

Monolitické modely. Jejich rys - všechny prvky jsou spojeny jednou provždy. Taková konstrukce slouží dlouhou dobu a je schopna odolat velkému zatížení. Ovšem v jejich provozu existují určité nepříjemnosti: neschopnost změnit sklon opěradla nebo obtížnost pohybu lehátka k bazénu z místa na místo. Monolitické modely s vložkami jsou více dekorativní. Přítomnost vložek nesnižuje úroveň síly, lehátka jsou komfortnější a atraktivnější.

Skládací modely. Ve svém designu nabízí mechanismus, který umožňuje změnu celkové konfigurace. Takže mohou změnit úhel opěrky hlavy, opěradla, opěrky nohou. Takové lehátka k bazénu jsou oblíbena díky své schopnosti transformace. Skládací modely jsou obzvláště cenné, pokud není dostatek místa pro jejich uložení.

Modely na kovové základně. Kov pro rám křesla je z oceli nebo hliníku. Mohou být rozloženy a složeny podle vůle. Pro svou lehkost je hliník z kovů preferován před výrobky z různých slitin. Materiál připojený k rámu je nejčastěji silný textil nebo polyester. Mají dobrou odolnost proti nečistotám a jsou schopné odolat těžké hmotnosti.

Lehátka k bazénu do každé zahrady

Lehátka k bazénu kupujte v páru. V opačném případě jsou spory uživatelů v letním období na denním pořádku, hádají se, kdo první bude odpočívat. V ideálním případě by se počet lehátek měl shodovat s počtem lidí, kteří žijí v domě, plus jeden pro hosty – příjemné to pro ně překvapení. Počet může být poněkud snížen, pokud je k dispozici, houpačka, houpací síť nebo houpací křeslo.

Představujeme kompletní nabídku zahradních lehátek vhodných nejen na zahraduGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00