Dětská lehátka

Nafukovací lehátka na vodu přímo zde

Plážová skládací lehátka

0
50001Dětská lehátka skvěle zabaví vaše ratolesti

Všechny děti milují hry ve vodě. Samozřejmě, je toto čachtání nejzábavnější u moře, na písečné pláži pod paprsky oslňujícího slunce! Snad nejlepším společníkem každého dítěte s výjimkou nafukovacího míče jsou úžasná dětská lehátka. Plážová nafukovací matrace pro plavání umožní, aby dítě po dlouhém plavání leželo, relaxovalo a nasávalo slunce, tiše se kymácelo na vlnách. Všechny dětská lehátka jsou s potiskem oblíbené komiksové postavy z knihy nebo televize, pohádkového hrdiny, zajímavé jsou i abstraktní obrazy.  Důležitá je kvalita, dětská lehátka jsou vyrobena z vyztužených materiálů, aby vydržela pobyt na vodě i pláži.   

Mrkněte i na naše zahradní lehátka :-)

Dětská lehátka pomohou při začátcích plavání

Dětská lehátka jsou ideální pro děti, které neumí plavat, nebo nejsou dosud velmi sebevědomí. Bezvadný dárek, jež zvýší sebevědomí každého začínajícího plavce. Plavání není jen zábavné skotačení. Plavání a cvičení na vodě rozvíjí imunitu, vytrvalost a obratnost. V našem on-line obchodě si můžete koupit dětská lehátka té nejvyšší kvality za nízké ceny. Pro ty, kteří si zřídka dovolí odjet se svou rodinou k moři, či řece doporučujeme zvážit možnost koupě bazénu. To je další báječný způsob, jak šetřit čas dopravou k vodě, jedinečná příležitost k vychladnutí v horkém dni. Náš obchod nabízí nejen dětská lehátka, ale i nafukovací bazény.  K dispozici je také zboží pro filtraci vody v bazénu.

Dětská lehátka potěší i jako dárek

Trápíte se s dárkem pro svou ratolest? Všechno má a s ničím si dlouho nevydrží hrát?  Pěkně pomalované dětské lehátko jim udělá velkou radost. Nebudou se moci dočkat prázdnin. Mnozí už zvykli na omezenou úroveň pohodlí při relaxaci v přírodě. Nyní lze podpořit pohodlí díky nafukovacím lehátkům. Dětská lehátka poslouží k odpočinku nejen u vody, ale i u chaty, v zahradě soukromého domu, na rybolovu, v přírodě. Kvalitní nafukovací lehátka odolávají působení vlhkosti, srážek, teplotních výkyvů a ultrafialovému záření. Jsou hygienické a snadno se čistí, nejsou atraktivní pro hmyz.  

Nafukovací lehátka na vodu přímo zde

Plážová skládací lehátkaGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00