Zahradní lehátka | Lehátka na zahradu

Více než 70 modelů zahradních lehátek pro tu správnou relaxaci. Všechna jsou skladem!


Lehátka z umělého ratanu (polyratanu) přímo zde. Nabízíme i polstrování na lehátka


Jak vybrat zahradní lehátko 1. díl

Pro koho bude lehátko určeno?

Jak vybrat zahradní lehátko 2. díl

Výběr lehátka přímo pro ženu...

Jak vybrat zahradní lehátko 3. díl

Výběr lehátka přímo pro muže...

0
50001< 
< 

Zahradní lehátka pro dokonalý odpočinek

V teplých dnech toužíme všichni trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. Pobyt v zahradě zalité sluncem, plné zeleně je pro nás tou ideální představou, jak strávit víkend po pracovním týdnu. Co však v případě, že zahradu nemáme a cestička k bazénu vede přes město?  Dokonalým útočištěm se může stát i balkon nebo terasa, a pak stačí si pořídit  boží zahradní lehátko. Pohodlí na jedničku, bez nich to už prostě nejde.  Vyberte takové lehátko, které se snadno udržuje, odolá vlivům počasí a množství různých výpletů a výplní vyhoví vkusu každého. O pohodlí se postarají měkké polstry. Do menších prostorů je vhodnější závěsné křeslo, ale v zahradě u bazénu rozhodně více uplatníte lehátko klasické zahradní.

Kompletní nabídka zahradního nábytku

Provedení lehátka na zahradu

K bazénu, na terasu, pod pergolu, do altánu či párty stanu se umísťují i polohovací a skládací lehátka. Trh nabízí spoustu designových kousků v široké paletě barev z různých materiálů – dřevěný, kovový, nebo umělý nebo přírodní ratan (polyratanová lehátka zde). Uživatelé upřednostňují materiály nenáročné na údržbu, ty, které se jednoduše udržují čisté nebo vyžadují téměř minimální údržbu. Přestože je velmi populární umělý ratan, zájem je i o různé druhy exotických dřevin (bambus, teak, meranti, iroko, abachi), dále o kvalitní hliník, nerez, výplety z polypropylenových vláken. Žádané jsou i tkaniny, které jsou UV rezistentní, odolné vůči vodě a nepříznivým povětrnostním vlivům.

Vhodná zahradní lehátka

Většina zahradních lehátek se vyrábí z tkanin, které neblednou, nenasáknou vodou, a pokud se chystáte s nimi k bazénu, dobře se čistí. Moderní materiály umožňují výrobu ohromně lehkého nábytku, můžete se spolehnout, že ve venkovním prostředí vydrží za každého počasí. Při výrobě se používají ochranné nátěry, které dodají odolnost nejen proti korozi ale i proti UV záření.

Doporučení jak vybírat zahradní nábytek zdeGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00