Relaxační zahradní lehátka | Polohovací i skládací modely

Více než 70 modelů zahradních lehátek pro tu správnou relaxaci. Všechna jsou skladem!

0
50001< 
< 

Relaxační zahradní lehátka

V teplých dnech toužíme všichni trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. Pobyt v zahradě zalité sluncem, plné zeleně je pro nás tou ideální představou, jak strávit víkend po pracovním týdnu. Co však v případě, že zahradu nemáme a cestička k bazénu vede přes město?  Dokonalým útočištěm se může stát i balkon nebo terasa, a pak stačí si pořídit relaxační zahradní lehátka. Pohodlí na jedničku, bez nich to už prostě nejde.  Hitem je umělý ratan. Snadno se udržuje, odolá vlivům počasí a množství různých výpletů vyhoví vkusu každého. O pohodlí se starají měkké polstry, a samozřejmě i pružné ratanové vlákna. Do menších prostorů je vhodnější závěsné křeslo, ale v zahradě u bazénu rozhodně více uplatníte relaxační zahradní lehátka.

Kompletní nabídka zahradního nábytku

Polohovací i skládací lehátka                                                   

K bazénu, na terasu, pod pergolu, do altánu či párty stanu se umísťují i polohovací a skládací lehátka. Trh nabízí spoustu designových kousků v široké paletě barev z různých materiálů – dřevěný, kovový, výše zmíněný umělý nebo přírodní ratan. Uživatelé upřednostňují materiály nenáročné na údržbu, ty, které se jednoduše udržují čisté nebo vyžadují téměř minimální údržbu. Přestože je velmi populární umělý ratan, zájem je i o různé druhy exotických dřevin (bambus, teak, meranti, iroko, abachi), dále o kvalitní hliník, nerez, výplety z polypropylenových vláken. Žádané jsou i tkaniny, které jsou UV rezistentní, odolné vůči vodě a nepříznivým povětrnostním vlivům.

Vhodné lehátka k bazénu

Polohovací i skládací lehátka se vyrábějí z tkanin, které neblednou, nenasáknou vodou, a pokud se chystáte s nimi k bazénu, dobře se čistí. Moderní materiály umožňují výrobu ohromně lehkého nábytku, můžete se spolehnout, že ve venkovním prostředí vydrží za každého počasí. Při výrobě se používají ochranné nátěry, které dodají odolnost nejen proti korozi ale i proti UV záření.Garance doručení 

 

774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00