LED osvětlení, světla na stromeček SKLADEM

0
50001< 
< 

LED osvětlení a světla na stromeček na T-zboží.cz

Kvalitní LED osvětlení a světla na stromeček

Přejít k výběru vánočního osvětlení

Vánoce jsou za dveřmi a děti netrpělivě vyhlížejí Ježíška. Prožití příjemných vánočních svátků podpoří kvalitní LED osvětlení a světla na stromeček. Výběr je obrovský a vy máte možnost si v klidu promyslet, do jakého odstínu letos obývací pokoj s vánočním stromečkem vyzdobíte. Češi za výzdobu svých domů a pokojů utrácejí nemalé peníze. Naše nabídka vánočního osvětlení vás zajisté nezklame. Potřebujete vyzdobit firemní budovy, výlohy, restaurace, byty, chalupy či jiné prostory? Jste na tom správném místě. 

Unikátní LED technologie – světla na stromeček

Revoluce ve svícení – LED osvětlení. Proč LED technologie? Již po mnoho let klasické osvětlení vytlačují ty ledková. Počty jsou jednoduché. Mikrožárovka vám za pět hodin prosvítí cca 50 Kč a ledka za stejnou dobu pouhých cca 6 Kč a to není jediná výhoda tohoto osvětlení. Dlouhá životnost – 50 000 hod. a více, okamžitý start na plný výkon jako u klasických žárovek, časté vypínání a zapínaní neškodí výrobku, obrovská mechanická odolnost, zatímco žárovka je křehká, stačí tak málo a můžete ji vyhodit. Ledka navíc neobsahuje rtuť, olovo a další škodlivé látky, investice do ledek se vám velmi rychle navrátí zpět, tichý provoz, doporučené pracovní teploty – 30 stupňů C až + 60 stupňů C. Jsou i další důvody proč si pořídit LED osvětlení a světla na stromeček.

Doporučujeme umělé vánoční stromky


LED osvětlení – frčí ve světě a v Česku

Mnoho druhů vánočních světel bere dech, dokonce se nalézají i v jehličkách umělých vánočních stromků. Podle objednávek a poptávky zákazníků letošním šlágrem je ´padající sníh´, který jste mohli poprvé spatřit při vánoční výzdobě pařížské Champs-Ělysées. Neuběhla dlouhá doba a vy si ho můžete pořídit jako závěs do okna. Světelné kabely, řetězy, rampouchy – to je stále taktéž velký hit, a pokud chcete být in, tak si rozhodně objednejte LED světelné řetězy a závěsy s flash efekty – jedná se o krátké intenzivní záblesky.


Přejít k výběru vánočního osvětleníGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00