LED kabely SKLADEM. Garantované dodání do 2 dnů!

0
50001LED světelné kabely jsou výraznou dekorací a používají se k výzdobě budov, stromů, pergol, altánů, plotů, výloh, firemních sídel apod. LED světelné kabely jsou vyrobené z kvalitního PVC a LED diody jsou umístěny a tvarovány tak, aby byla maximálně využitá spotřebovaná energie a došlo k dokonalému světelnému rozptylu. Tato oblíbená světelná dekorace je velmi ohebná a přesto spolehlivě zachovává spolehlivost a hlavně bezpečnost. LED světelné kabely lze použít pro venkovní i vnitřní výzdobu a nabízíme je natočené v 10 a 20 metrech v různých barvách.

LED světelné kabely netopí!

LED světelné kabely nejen nevyzařují teplo, ale navíc vynikají svým ohromným výkonem, dlouhou životností, vysokou svítivostí, jednoduchou instalací a odolností vůči extremním podnebním podmínkám. Exteriér se v dobách před sametovou revolucí mnoho nezdobil. V současné době je velmi moderní a in o vánočním čase si vytvořit vánoční náladu z přemíry vánočních světel. Možnosti jsou neomezené a nabídka vánočních dekorací ohromná, jak je patrné v naší sekci ´Vánoce´. LED světelné kabely nejsou určeny jen pro vánoční výzdobu, ale je možné je použít i při jiných slavnostních příležitostech.

Úsporné LED světelné kabely - odolné proti otřesům

LED světelné kabely mají ohromnou výhodu, že se dají jednoduchým způsobem ohýbat a tvarovat. Ideální vánoční dekorace pro vytváření různých motivů, efektně nazdobí obrysy Vašeho domu, vchodových dveří a jiných míst, kde světelná výzdoba nebude působit kýčovitě a pouze zdůrazní nějaký prvek. A pokud se chystáte letos nasvítit i stromy nebo keře, tak LED světelné kabely jsou k tomuto účelu ideální. Vysoce odolný materiál je ohromě pevný a nemusíte se obávat, že se kvalita kabelu změní při dešti a silném mrazu. LED světelné kabely efektně nasvítí nejen Vaše obydlí, ale i chaty, kluby, restaurace, obchody a jiné objekty.

Světelné kabely nabízíme i v provedení se žárovkami!Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00