odsavače parOdsavače par
Zajímají vás kvalitní odsávače par? Tak to vás vítáme v našem internetovém obchodě, kde nabízíme několik druhů těchto zařízení -  komínové, ostrůvkové, výsuvné, výklopné, klasické a plně vestavěné. Rozlišujeme dva typy odsávačů – odtahové nebo recirkulační, které nepotřebují vývod z domu ven, neboť vzduch vyčistí a vrátí zpět do kuchyně. V jiném případě je nutno se připojit na odtahové potrubí nebo komín, ale tady máme na mysli komín pro odsávání nikoliv vytápění. Odsavače par jsou výrazným estetickým prvkem v kuchyni a výrobci jsou si toho dobře vědomi.

Kvalitní odsavače par oblíbených značek CATA a EMPIRE


Odsavače par – vaření a smažení bez protivného zápachu a páryPozor! Nesmíte se při výběru odsavače par nechat unést efektním designem.  Vřele všem zájemcům o toto zařízení doporučujeme poradu s odborníkem ne-li přímo s výrobcem.  Nejvyužívanější řešení je komínový odsavač par, který svým vzhledem připomíná obrácený trychtýř.  Dále nabízíme již zmíněné ostrůvkové digestoře, které jsou dekorativní ze všech stran a doporučují se namontovat nad samostatně stojící varné ostrůvky. Velmi praktické jsou vestavné odsavače par zabudované do linky, kde nejsou vidět nebo je možno odsavač par nainstalovat do moderního lustru. Dražší modely obsahují dotykové senzory a další automatické funkce, díky nim se dá postupně snižovat intenzita větrání. K dispozici je i kontrolka, která vás včas u recirkulační digestoře upozorní na výměnu filtru.


 
Náš internetový obchod nabízí odsavače par za báječné ceny


Odsavač par je nutný, pokud máte propojenou kuchyň s obývacím pokojem. Při nákupu kuchyňské digestoře sledujeme výkon a hlučnost. Dále si musíme změřit kuchyň a vědět, zda máme zajištěný odtah vzduchu do komína nebo skrze zeď a podle toho volíme odtahovou nebo recirkulační variantu. Cena odsavače par se pohybuje od 1300 do 50 000 a více korun.

Kvalitní odsavače par oblíbených značek CATA a EMPIRE
Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00