Kuchyňské digestoře na T-digestoře.czTrendy bydlení vycházejí z moderních potřeb člověka, a proto zde nesmíme opomenout kuchyňské digestoře.  Trh nabízí levné odsavače par za 2 000 KČ, ale máte možnost si pořídit i luxusní kuchyňské digestoře za 50 000 Kč, to přirozeně záleží na vašich možnostech. Mezi žádané digestoře patří CATA a EMPIRE, jde o českou společnost, která používá jen komponenty vyrobené v Evropě.  Máte možnost si zvolit ze dvou typů, kdy je nejlepší odsavač napojit na komín, s odtahem přímo ven z domu, ale jen v případě, že se nejedná o komín od krbu nebo kotle. Druhá možnost je odtah přes zeď ven a do panelákových bytů se hodí recirkulační digestoř s aktivním měnitelným uhlíkovým nebo kovovým filtrem.

Máme pro Vás řešení: Kuchyňské digestoře na T-digestoře.cz


Kuchyňské digestoře – velký výkon – tichý chod


Pokud při výběru kuchyňské digestoře je u vás rozhodující cena, tak nejlevnější odsávače par mají výkon 200-400 m3/h, silnější již 1000 – 1400 m3/h, přesto by měla být rozhodující velikost kuchyně a potom design a ceny. Doporučujeme se zajímat nejen o výkon, ale i hlučnost. U digestoře s uhlíkovým filtrem musíme počítat s tím, že filtr bude třeba každý půlrok vyměnit. Odborníci doporučují u tohoto druhu volit kovové filtry, které se dají umýt i v myčce na nádobí. V opačném případě budete nuceni kupovat stále nové filtry a to je finančně náročné.


Kuchyňské digestoře! Praktický a estetický prvek do vaší kuchyně


Pokud zvolíte odtahové kuchyňské digestoře, tak je důležité pro odpadní vzduch najít co nejkratší cestu ven. Rozhodně nejsou vhodné kuchyňské digestoře s třemi ohyby, to pak nemáte doma funkční výrobek, ale drahou atrapu. Při výběru tohoto zařízení je velmi důležité si dát pozor na průměr potrubí. Pokud si koupíte digestoř s menším průměrem než je váš odtah – zbytečná investice.  Rozhodně je vhodné se před nákupem kuchyňské digestoře poradit s odborníkem.

Jsme tu pro Vás! info@t-digestore.cz, tel.: 604 231 757Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00