Kuchynské digestoreKuchyňské digestoře
Kuchyňské digestoře mají nezastupitelný význam v každé domácnosti. Při výběru tohoto zařízení musíme brát zřetel na hlučnost a energetickou náročnost.  Kvalitní odsavače jsou opatřeny materiálem tlumící hluk. Snížení hlučnosti lze dosáhnout také zavedením vyspělé elektroniky motoru, který zvýši v digestoři i vzduchovou kapacitu. Výkonný motor s vícestupňovou regulací může snížit hluk až o třicet procent. Na trhu jsou i odsavače vybavené turbofunkcí, která zajistí vyšší výkon, ale na úkor hlučnosti. Z toho plyne jediné, pokud se o kuchyňské digestoře zajímáte, tak se poraďte s odborníkem, ať zbytečně nevyhazujete peníze za nevhodné zařízení.

Přejít k výběru digestoří CATA a EMPIRE za nejlepší cenu na trhu


 
Jen kvalitní kuchyňské digestoře odstraní zápachy a páry

   
 Kuchyňské digestoře jsou praktickými pomocníky a díky nim se nemusíte obávat plísně a nepříjemných zápachů. Všeobecně se ví, že vařením na plynu vzniká zdraví škodlivý oxid dusíku. A záleží jen na stavbě vaší kuchyně, zda zvolíte odtahovou nebo recirkulační verzi. U odtahové verze se zápach odvádí mimo budovu a u recirkulační verze se díky filtrům v odsavači přečištěný vzduch zpět navrací.  Trh nabízí několik druhů kuchyňských digestoří, kdy množství odsávaných pachů a plynů závisí na jejich hodinové produkci a koncentraci. Neexistuje žádná platná norma, ale praxe ukazuje minimální výměnu vzduchu cca 5-10 krát za hodinu.

 
Kuchyňské digestoře – elegantní řešení


Mezi nejprodávanější výrobky patří komínové digestoře, kde vzhledu dominuje elegantní komín a umísťuje se i do rohu kuchyně.  Ostrůvkové digestoře jdou vhodné do míst, kde není sporák spojen se zdí. To znamená, že se zabudovávají do stropu, což si žádá větší investici, než u komínového odsavače par. Pro efektivní využití kuchyňské digestoře je třeba brát zřetel na její umístění nad sporákem nebo varnou deskou. Pokud umisťujete zařízení nad varnou deskou, tak optimální montáž je 60 – 80 cm.

Přejít k výběru digestoří CATA a EMPIRE za nejlepší cenu na trhu
Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00