Venkovní zahradní krby | Terakotové grily

0
50001Grilované pokrmy - základní atribut letní sezóny. Bez voňavých kebab nebo ryb na grilu, je těžké si představit moderní piknik. Milovníci grilovacích párty již v současné době bez větších obtíží si mohu zakoupit potřebné vybavení. Velmi hezky vypadají venkovní zahradní krby. V zahradách lze spatřit oblíbené celobetonové krby, které jsou žádané pro přijatelnou cenu, tradiční design a stabilní odolnou konstrukci. Dále například krby terakotové. Získáte do své zahrady další estetický a praktický prvek.  Luxusní kombinace – beton se střechou z nerezového materiálu. Volba je na vás, zda zvolíte venkovní zahradní krb nebo gril.  Podstatou příprav pokrmů na grilu je smažení bez nádobí na kovové mřížce. Tato metoda je ideální pro venkovský pobyt. Vaření na zahradním grilu je snadné a pohodlné, jídlo může být mnohem rozmanitější, jeho chuť vás jistě potěší.  

Potřebujete si u grilování sednout? pak je tu náš zahradní nábytek

Lehnout? zahradní lehátka

Špičkové terakotové grily nové generace

Proč jsou terakotové grily tak výjimečné? Desku vyrobenou ze španělské terakotové hlíny, lehce pokapeme olejem, máte k dispozici zdravé a dietní grilování, ideální pro rodiny s malými dětmi.  Nelze opomenout přírodní vůni a chuť, extrémní odolnost, lze použít na krájení pokrmů i ocelový nůž, nemusíte se obávat otáčet potraviny kovovou obracečkou. Díky sálavosti desky, zůstane jídlo dlouho po úpravě teplé. Jednoduché čištění, gril nenapaluje, naprosto stačí desku polít vodou a vyčistit drátěnkou.

Jak si vybrat ten nejlepší krb nebo terakotový gril?

Preferujte maximální kapacitu a kvalitu!  Jen pak se budete moci těšit na důkladně ugrilované pochoutky.  Kulovitý a vejčitý tvar uzavřeného grilu snižuje dobu přípravu jídla, vytváří efekt vaření v pánvi s víkem. Ideální mřížka je vyrobená z litiny, která není náchylná k deformaci, zachovává jednotnou teplotu po celé ploše. Gril musí být stabilní, takže konstrukce na kolečkách by se neměla používat na nerovném povrchu. A to platí i pro ty nejmenší mini grily. Všechny naše grily jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů, zažijete komfort při grilování pokrmů.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00