Kovové zahradní stoly

0
50001< 
< 

Kovový zahradní nábytek je stále více oblíbený pro svou praktičnost. Stejně tak to platí pro kovové stoly. Naše nabídka kovového nábytku je sestavena z typových sestav i setů, ale máme i samostatné zahradní stoly, které pak můžete vhodně kombinovat s dalšími kusy nábytku. Naše stoly jsou určeny pro široký okruh použití. Hodně oblíbené jsou zahradní kovové stoly v soukromém sektoru, ale i v restauračním sektoru. Kombinace stolů a židlí je možné sestavit individuálně. Široká nabídka kovového nábytku i kovových stolů je připravena právě pro vás.

Doporučujeme i zahradní grily.

Kovový zahradní stůl

Kovový zahradní stůl bývá vyrobený nejčastěji z hliníku, oceli nebo různých slitin. Nevýhodou oceli je její vyšší hmotnost, o to je ale zase stůl mnohem stabilnější. Díky speciálnímu nátěru vám nemůže stůl snadno zrezivět. Naopak třeba hliník je mnohem lehčí, snadno se přemísťuje, je téměř bezúdržbový a nevadí mu ani horší počasí. Obdélníkový stůl by měl nabídnout plochu alespoň 60 x 40 cm pro každou osobu, abyste se u stolu mohli pohodlně najíst a nedotýkali se lokty. Pro 4 osoby by měl mít kovový stůl rozměry alespoň 120 x 80 cm, pro 6 osob pak 180 x 80 cm. Kulatý kovový stůl volte v průměru alespoň 100 cm pro 4 osoby, 120 cm pro 6 osob a 150 cm pro 8 osob. Vybírat můžete i stoly rozkládací, které vám ušetří místo.

Vyberte párty stan a můžete posedět s jistotou dobrého počasí :-)

Kovové zahradní stoly

Kovové zahradní stoly se pyšní svojí výjimečnou stabilitou a odolností vůči všem povětrnostním vlivům a nepřízni počasí. Lze je použít na zahradě, terase či na balkóně, v exteriéru i interiéru. Své využití rozhodně najdou i v komerční sféře, jako elegantní doplněk kaváren, barů a předzahrádek mnoha restaurací. Kovové zahradní stoly jsou skutečně praktické a téměř bezúdržbové. Vybrat si můžete nejrůznější druhy od těch jednoduchých hliníkových skládacích stolků na kempování až po rodinné kovové zahradní stoly s otvorem pro slunečník.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00