Kovové zahradní sety | Kovové sestavy zahradního nábytku

0
50001Kovový zahradní nábytek je velice oblíbený, protože je neobyčejně praktický. Vybavují se jím často zahrady, terasy, balkony a také mnohé interiéry. Vyniká svojí snadnou údržbou, odolností a příznivými cenami, ale také jedinečným designem a dlouhou životností. Elegantní variantou zahradního kovového nábytku je například spojení kovu a lakovaného dřeva. Kovové sestavy na zahradu splní vaše představy o setech, zahradních stolech, zahradních lehátkách nebo židlích s dlouhou životností a za velmi příznivé ceny. Zahradní kovový set bude perfektně vypadat na vaší zahradě.

Kovové sety

Kovový zahradní nábytek a kovové sety působí velmi moderně a jejich životnost je vysoká. Při vhodné povrchové úpravě vám vydrží dlouhá léta. V naší nabídce najdete veškeré jednotlivé kusy nábytku, ale i celé sestavy včetně doplňků. Pokud vám bude něco chybět, vždy se to dá dokoupit a vhodně zkombinovat. Ke kovovému zahradnímu nábytku nabízíme také velmi pěkná polstrování v mnoha barvách, vzorech a designech. Námi nabízený kovový zahradní nábytek vás překvapí svou vysokou kvalitou, účelností a jednoduchou i designovou konstrukcí.

Mohla by se vám hodit i naše nabídka zahradních grilů.

Zahradní kovové sestavy

Kovové sestavy rozdělujeme i podle velikosti, která se pro vás do daného prostoru nejvíce hodí. Trendem dnešní uspěchané doby je nutnost pořizování si příjemné oázy pohody a klidu, kde se můžeme relaxovat. A to uděláme nejlépe na své zahradě, pod pergolou, zahradním stanem či na terase na čerstvém vzduchu. Kvalitní zahradní nábytek je vždy klíčovým bodem k dosažení požadovaného pohodlí a komfortu doma a v jeho okolí. Kovové zahradní sety bývají vyrobeny nejčastěji z hliníku, oceli nebo různých slitin. Mají sice vyšší hmotnost, o to jsou ale zase mnohem stabilnější. Díky speciálnímu nátěru vám může tento kovový nábytek vydržet dlouho a nebude rezivět. Hliník je pak mnohem lehčí, snadno se přemísťuje, je téměř bezúdržbový a nevadí mu ani horší počasí.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00